Homestaging

Každou nemovitost k prodeji pečlivě připravíme a zájemcům ukážeme v tom nejlepším světle. Ať už se jedná o byt v původním stavu a nebo kompletně zrekonstruovaný hotel.

Zpravidla se jedná o úklid, aranžmá a dekoraci interiéru, avšak v případě potřeby se postaráme i o kompletní vybavení zcela prázdné nemovitosti. Klademe důraz na každý detail, protože očima se kupuje, penězi platí.

Provedení výmalby

Dekorace designovými prvky

Osazení záclonami

Vybavení nábytkem

HDR fotografie

Po dokončení příprav je naprosto zásadní Vaši nemovitost správně zachytit. Protože emoce je to, o co tu jde především.

A toho nedocílíte ani s nejdražším mobilním telefonem, ani s fotoaparátem za desítky tisíc korun, pokud nemáte nezbytně nutné znalosti a zkušenosti s fotografováním nemovitostí (např. s technologiemi HDR nebo flambient či zkrátka jen se správnou perspektivou). 

My ale tohle všechno precizně ovládáme. Posuďte sami.

Originální videoprohlídka

Video je nejlepší nástroj, jak upoutat pozornost. Inzerát s videoprohlídkou navštíví mnohonásobně více zájemců. Díky videu lze také výrazně lépe propagovat nemovitost na sociálních sítích (Facebook, Instagram apod.), které jsou dnes pro prodej nezbytné. 

Navíc lidé se mnohem raději dívají, než čtou a video předá i daleko více informací v kratším čase. 

Avšak především, cílem videa je zaujmout a přivést na prohlídku nemovitosti co nejvíce zájemců (podobně jako cílem upoutávky k filmu je to, aby na něj lidé přišli do kina). A právě v tom je video nejlepší.

Virtuální 3D prohlídka

Největší výhodou virtuální 3D prohlídky je možnost zájemců navštívit danou nemovitost přímo z pohodlí jejich domova, a to zejména pro případ, že se nemohou dostavit osobně anebo pokud není možné z provozních důvodů provádět prohlídky (jako v případě plně obydlené či pronajaté nemovitosti). 

Zároveň si při virtuální prohlídce zájemci udělají detailní přehled o dispozici nemovitosti a mohou si při ní i cokoli změřit, a to na jakémkoli zařízení bez instalace jakékoli aplikace.

Vizualizace

Vizualizace je vynikajícím nástrojem, jak zájemcům ukázat další potenciál dané nemovitosti, ať už se jedná o modernizaci vybavení, rekonstrukci, změnu dispozice či možnosti výstavby na pozemku.

Díky nejmodernějším technologiím jsme schopni vytvořit fotorealistické návrhy, které jsou nerozeznatelné od skutečnosti, a především pro představu mnohem působivější než pouhý popis či černobílé plánky.

Zkrátka, jak praví známé pořekadlo – „Obrázek nad tisíc slov.“

Letecké záběry

Další klíčový nástroj pro prezentaci Vaší nemovitosti. Zájemcům tak nabídneme pohled z ptačí perspektivy, který je ideální pro grafické zvýraznění dané nemovitosti v okolí, vyznačení hranic a velikosti pozemku, nebo také výhod příslušné lokality, občanské vybavenosti a její vzdálenosti od nemovitosti.

Pro realizaci takových záběrů je však nutné splnit přísná legislativní kritéria. A díky tomu, že v našem týmu disponujeme nejen nejvyšší licencí pro legální letecké práce, ale také nejmodernější leteckou technikou, zajistíme pro Vás vždy ty nejlepší možné záběry.

Marketing nemovitosti

Tam, kde jiní končí, my teprve začínáme. Jen dokonalá prezentace totiž nestačí. Klíčová je zejména propagace a my díky našim zkušenostem přesně víme, kdy, kde a jak oslovit i toho posledního potenciálního zájemce o Vaši nemovitost (ať už se jedná o realitní servery, sociální sítě nebo internetové vyhledávače). Samozřejmostí jsou i plachty, letáky a noviny v okolí nemovitosti. 

Dokážeme tak oslovit i toho, kdo zrovna teď nemovitost nehledá, ale přesto ji nakonec koupí. Informaci o prodeji Vaší nemovitosti zkrátka nikdo neunikne.

Bezpečné právní služby

Veškerou smluvní dokumentaci a advokátní úschovu pro nás zajišťuje renomovaná advokátní kancelář ARROWS s pobočkami napříč celou Českou republikou, která je navíc pravidelně od roku 2016 oceňována jako Právnická firma roku a pojištěna do částky 500.000.000,- Kč. Díky tomu máte jistotu, že prodej Vaší nemovitosti proběhne zcela bezpečně.

Financování nemovitosti

Spolupracujeme se všemi bankovními ústavy a stavebními spořitelnami. Dokážeme tak pro každého zájemce zajistit ty nejvýhodnější podmínky financování, což je pro prodej nemovitosti zcela zásadní. Maximalizujeme tím totiž pravděpodobnost, že zájemce na financování tzv. „dosáhne“ a dojde tak k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

Navíc, díky našemu silnému kapitálovému zázemí, dokážeme nejen vyřešit závazky na Vaší nemovitosti (a zvýšit tak její cenu a prodejnost), ale také Vám v případě potřeby poskytnout zálohu kupní ceny.

Rekonstrukce nemovitosti

Dokážeme také zařídit drobné i větší, estetické či stavební úpravy Vaší nemovitosti nebo ji dokonce kompletně zrekonstruovat. Dojde tak k jejímu výraznému zhodnocení pro následný prodej. 

Díky každodennímu kontaktu se zájemci při prohlídkách nemovitostí přesně víme, co je odrazuje a co naopak nejvíce oceňují. Disponujeme tak velmi cenným know-how. Dokážeme tak totiž zvolit nejvhodnější úpravy v poměru cena / výkon a vytěžit tak pro Vás z prodeje opravdu maximum.

Provedení výmalby

Výměna stropních svítidel

Výměna oken

Vybavení nábytkem

Renovace parket

Osazení kuchyňskou linkou se spotřebiči

Nové rozvody vody, elekřiny, plynu a odpadů

Standardní provize za nadstandardní služby

Naše odměna za kompletní realitní servis činí 2 – 5 % z prodejní ceny nemovitosti. Přesná výše provize se odvíjí od konkrétního obchodního případu – jeho složitosti, časové náročnosti, marketingového plánu, nástrojů pro propagaci a výše investovaných finančních prostředků do inzerce a reklamy.

Často vás zajímá

 • 1.
  Za jak dlouho prodáte mou nemovitost?

  Průměrná délka prodeje nemovitostí, které jsme dosud realizovali, je 57 dní.

 • 2.
  Co vše je zahrnuto ve vaší provizi?

  Zkrátka vše. Nejen veškeré zde uvedené služby, kolky na katastru, energetický štítek a občerstvení na prohlídkách, ale také například lahvinka dobrého vína pro nepříjemného souseda, aby se příjemným stal a prodej nijak nekomplikoval.

 • 3.
  Platím něco, když se nemovitost neprodá?

  Ne. Veškeré vynaložené prostředky po celou dobu prodeje jdou čistě za námi a Vy tak nic neriskujete. Odměnu za odvedenou práci dostaneme vždy až po úspěšném dokončení prodeje Vaší nemovitosti, což je pro nás přirozenou motivací makat do posledního podání ruky.

Udělejte i Vy správné rozhodnutí.
Domluvte si nezávaznou schůzku zdarma.

Zavoláme si? Máte dotaz?

Zanechte nám svoje číslo a my se vám ozveme