Průběh spolupráce

Úvodní nezávazná konzultace

Potkáme se spolu na Vašem oblíbeném místě či přímo v dané nemovitosti a probereme vše potřebné. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy, navrhneme nejlepší možné řešení a co pro Vás můžeme udělat. Nic nepodepisujete a je čistě na Vás, zda se následně rozhodnete svěřit nám prodej své nemovitosti.

1

Analýza nemovitosti a stanovení prodejní ceny

Po osobní prohlídce a získání veškerých potřebných informací o dané nemovitosti zpracujeme tržní analýzu a stanovíme návrh prodejní ceny.

2

Příprava nemovitosti a foto-video dokumentace

Očima se kupuje, penězi platí. A u nemovitostí to platí dvojnásob. Proto nemovitost nejen pečlivě připravíme a stylově vybavíme, ale následně vytvoříme také působivé fotografie a originální video. Protože emoce je to, o co tu jde především.

3

Marketing a propagace nemovitosti

Tam, kde jiní končí, my teprve začínáme. Klíčová je totiž propagace. A díky našim zkušenostem přesně víme, kdy, kde a jak oslovit i toho posledního potenciálního zájemce o Vaši nemovitost, ať už se jedná o nejnavštěvovanější realitní servery, sociální sítě, vyhledávače Seznam a Google či plachty a poutače v okolí nemovitosti.

4

Vedení prohlídek

Díky pečlivé přípravě zájemcům poskytneme nejen veškeré informace, ale také ukážeme potenciál Vaší nemovitosti a zajistíme financování u kterékoli banky či stavební spořitelny. Každému zájemci o Vaši nemovitost se věnujeme individuálně, čímž maximalizujeme pravděpodobnost, že se každý z nich může stát právě tím finálním kupujícím.

5

Bezpečné právní služby

Po nalezení kupce necháme vypracovat smluvní dokumentaci renomovanou advokátní kanceláří ARROWS. Do 3 dnů obdržíte smlouvy, do kterých je pak možné zapracovat Vaše připomínky. Jakmile je znění smluv odsouhlaseno, sejdeme se v advokátní kanceláři k podpisu dokumentace. Podpisy jsou zde rovnou i ověřeny a Vy tak již nemusíte na žádné další úřady. Po uhrazení kupní ceny do advokátní úschovy se následně postaráme o převod vlastnictví na katastru nemovitostí.

6

Dokončení transakce

Po převodu nemovitosti obdržíte peníze na Váš bankovní účet. Následně už pouze vyřídíme zbývající formality týkající se předání nemovitosti a převodu energií a služeb. Hotovo! Teď už si jen můžete vychutnat naši lahev dobrého vína na oslavu úspěšného prodeje Vaší nemovitosti.

7

Udělejte i Vy správné rozhodnutí.
Domluvte si nezávaznou schůzku zdarma.

Zavoláme si? Máte dotaz?

Zanechte nám svoje číslo a my se vám ozveme