Co o nás říkají naši klienti

Prodej bytu 1+kk - Hradec Králové

Zuzana Vaisová

 Facebook hodnoceni

Prodej rodinných domů - Máslovice (okr. Praha-východ)

Ivana Feixová

  hodnoceni

Prodej rodinného domu - Hradec Králové

Mgr. Lenka Černá Provazníková

  hodnoceni

Prodej bytu 3+kk - Hradec Králové

Dan Višňák

  hodnoceni

Prodej rodinného domu - Javor (okr. Náchod)

Alena Schejbalová

 Facebook hodnoceni

Prodej rodinného domu - Dobrá Voda u Hořic

Václav Cír

 Odkud reference je (seznam, google,..) hodnoceni

Prodej bytu 4+kk - Lanškroun

Pavel Vašíček, DiS.

 Facebook hodnoceni

Prodej bytu 2+kk - Praha

Matěj Parma, MSc.

 Facebook hodnoceni

Prodej bytu 2+kk - Praha

Miroslav Kopecký, DiS.

 Facebook hodnoceni

Prodej bytu 1+kk - Náchod

MgA. Jitka Štěrbáková

 Facebook hodnoceni

Prodej bytu 2+1 - Jičín, Prodej domu - Volanice (okr. Jičín)

Stanislav Kroutil

  hodnoceni

Prodej komerčního objektu - Jičín

Zdeněk Hlubina

  hodnoceni

Co o nás píší naši klienti

Facebook hodnoceni

Ing.arch. Čeněk Feix

iRealitku jsme využili již potřetí, vždy skvělé služby p. Ornsta a p.Luňáka, absolutní důvěra ve všem, perfektní, spolehlivé, výborná komunikace kdykoli je potřeba, vždy se našlo řešení třeba i některé neobvyklé situace. S p. Luňákem je výborná domluva a můžete se na něj vždy spolehnout. Mohu jen vřele doporučit.

Facebook hodnoceni

Michael Plešinger

Chtěl bych poděkovat RK iRealitka.cz za spolupráci při prodeji nemovitosti, založené na otevřené komunikaci. Prezentace prodeje byla vytvořena s pečlivostí a nabídka otevřeně prezentována s velkou profesionalitou. Za rychlou realizací stojí lidský – osobní přístup založený na zkušenostech.

Facebook hodnoceni

MUDr. Petr Eliáš

V loňském roce jsme byli nuceni nabídnout k prodeji byt po rodičích v panelovém domě z 80. let minulého století, který nebyl nikdy stavebně upravován, tedy v původním stavu. Nechali jsme si při výběru realitní kanceláře poradit přáteli a zvolili společnost iRealitka.cz a dnes využívám tuto příležitost k poděkování této společnosti za úspěšnou realizaci prodeje nemovitosti, založenou nejen na vynikající propagaci a přípravě nabídky, zkušenostech při jednáních se zájemci, vedených s důrazem na otevřenost a důvěryhodnost se zájmem o všestrannou spokojenost všech zúčastněných, ale i perfektní administrativní dotažení změny majitele bytu. Pokud uvažujete o volbě realitní kanceláře, mohu iRealitku.cz s důvěrou a na základě vlastní spokojenosti vřele doporučit! MUDr. Petr Eliáš, Hradec Králové

Facebook hodnoceni

Mgr. Jaroslava Vařilová

Využila jsem služby iRealitky na doporučení při prodeji bytu. Celý průběh prodeje hodnotím velmi pozitivně. Líbilo se mi zpracování prezentace, jak video, tak fotografie. Ocenila jsem, že probíhalo více prohlídek v jeden den, co mi ušetřilo cestování do bytu. Když se našel kupec bytu, tak jsem měla veškeré informace o jednotlivých krocích prodeje. Pan Luňák nás provedl i samotným předáním a poskytl mi veškerou potřebnou podporu při finálním předání bytu. Děkuji za Vaše služby a přeji další spokojené klienty.

Facebook hodnoceni

David Pávek

S panem Ornstem jsme před několika měsíci řešili koupi bytu. Inzerát skvěle popsaný a nafocený. Již při první prohlídce byl poznat profesionální a zároveň přátelský, upřímný a individuální přístup. Přestože byl celý proces tohoto konkrétního bytu lehce komplikovaný (z několika různých důvodů), musím vyzdvihnout ochotu p. Ornsta (i přesto že byt byl cca 90 km od jeho bydliště). Celý proces hodnotím velmi pozitivně a určitě bych se nebál svěřit nemovitost i v případě prodeje :) Ještě jednou moc děkuji!

Facebook hodnoceni

Petr Kučera

Hodnocení servisu a služeb spojených s koupí rodinného domu. Veškerý servis a služby nám za iRealitku.cz zajišťoval p. Viktor Ornst, kterého musíme jedině pochválit za perfektní a profesionální přístup a komunikaci. V průběhu převodu nemovitosti bylo zajištěno rychlé řešení všech úkonů a bezchybné zajištění potřebných podkladů a smluv. Pokud bychom do budoucna řešili koupi či prodej nemovitosti, víme kam se obrátit…

Facebook hodnoceni

Pavel Vašíček, DiS.

Naprosto profesionální přístup, o nic jsem se nemusel starat. Byt prodán do 14 dnů. Co víc si přát.

Facebook hodnoceni

Romana Kadlecová

Mohu všem jen vřele doporučit pro objektivní posudek bez ohledu na svůj zisk. Oceňuji zaslání více variant včetně případných návrhů pro vylepšení před prodejem. Vyzdvihuji profesionální jednání - znalosti v oboru, přístup, rychlé jednání, komunikaci. Na konečné rozhodnutí není naléháno.

Facebook hodnoceni

Ina Hais

Vážený pane Luňáku, děkuji za Váš profesionální a přátelský přístup při prodeji nemovitosti. Za Vaši ochotu, vstřícnost a neskutečnou pohotovost při řešení jakéhokoliv dotazu z mé strany. Celému týmu iRealitka.cz přeji hodně pracovních úspěchů.

Facebook hodnoceni

Jan Korbel

iRealitka odvedla skvělou práci při přípravě bytu na focení. Vytvořili profesionální video s použitím dronu, které hezky ilustrovalo lokalitu a dobře prezentovalo samotný byt. Ačkoli šla poptávka po bytech v době, kdy jsme prodávali, dolů, podařilo se nám s pomocí týmu iRealitka prodat v relativně krátké době a za cenu, se kterou jsme byli spokojení.

Facebook hodnoceni

Kateřina Konečná

S panem Orstem jsem prodávala dům, mám již nějaké zkušenosti s realitními kancelářemi a mohu srovnávat a musím říct, že tato předčila má očekávání. Vynikající spolupráce, profesionalita, férové jednání, bleskové odpovědi a případné řešení nastalých problémů, příjemná a přátelská komunikace, ochota, rychlý prodej... Dalo by se toho napsat ještě víc. Takže příště budu určitě spolupracovat už jen s touto realitkou a mohu ji upřímně doporučit! Velice Vám děkuji ještě jednou, pane Ornste, i Vašemu kolegovi panu Luňákovi a přeji Vám mnoho úspěchů!

Facebook hodnoceni

Veronika Husová

Když jsme se rozhodovali, jakým způsobem chceme prodat náš byt, vpodstatě náhodou jsme narazili na iRealitku. Našeho následného rozhodnutí nechat se jimi zastupovat a svěřit jim prodej do rukou jsme nelitovali. Profesionální, a přitom přátelský přístup, rychlá komunikace, vstřícnost, velká trpělivost, schopnost kompromisů, poradenská činnost - zkrátka kompletní servis. Opravdu vřele doporučujeme, nebojte se ničeho, s iRealitkou vše zvládnete bez nejmenšího problému.

Facebook hodnoceni

Ota Plešinger

Rád bych tímto poděkoval celé realitní firmě, která svým profesionálním jednáním mě přesvědčila o tom, že to není pro ně jen rutinní práce, ale dávají do toho i něco navíc. Profesionálně udělané video mě nenechalo na pochybách o jejich kvalitách. Dále bych chtěl poděkovat za lidský přístup a neocenitelné rady, které obyčejný člověk ani nezná. Dále rady ohledně právních předpisů a jejich interpretaci do srozumitelného jazyka, který pochopí každý. Celý přístup i komunikace byla opravdu na profesionální úrovni a myslím, že můžou jít příkladem ostatním ... Tuto realitní firmu mohu všem s klidným svědomím a upřímně doporučit. Nemá to chybu. Na závěr bych jim rád popřál všechno nej, do další práce a ještě hodně spokojených klientů. A děkuji za vše, jste jedničky. Ota Plešinger

Facebook hodnoceni

Světlana Chodakovská

Mnohokrát děkuji IREALITCE za nákup a prodej nemovitosti v Hradci Králové. Ochotně mně pomohli a poradili, naprostá spokojenost. Vše dokonalé, veškeré služby, velice profesionální přístup makléře Viktora Ornsta. Ochotně poradil a pomohl při řešení požadavků z mé strany. Všem doporučuji, je to tak jak inzeruji. Opravdová jednička na trhu v ČR. A hlavně ten klid, bez nervů při prodeji nebo nákupu.

Facebook hodnoceni

Bohumil Zach

Děkuji společnosti iRealitka za skvělý přístup při prodeji pozemku. Před uvolněním inzerátu si nastudovali všechny podklady a případné problémy konzultovali s úředníky a odborníky. Takto si představuji precizní a profesionální přístup. Vše jasné, přehledné a rychlé.

Facebook hodnoceni

Jana Korbelová

Velmi doporučuji spolupráci s iRealitkou. Jsou velmi spolehliví, vysoce profesionální, vždy v kontaktu s klientem. Moje plná důvěra a spokojenost. J. Korbelová

Facebook hodnoceni

Nikola Menšíková

Rádi bychom poděkovali celému týmu za profesionální, rychlou a příjemnou spolupráci šitou nám přímo na míru. Pokud bychom v budoucnu potřebovali realitní služby, víme, kam se obrátit.

Facebook hodnoceni

Jana Zocherová

Rádi bychom Vám poděkovali iRealitce za profesionální přístup a nabídku komplexních služeb při prodeji. Byli jsme nadmíru spokojeni s individuálním přístupem a rychlým prodejem nemovitosti. V případě budoucích prodejů se opětovně rádi obrátíme na Vás a budeme doporučovat dál. Děkujeme.

Facebook hodnoceni

Dagmar Bergerová

Velice ráda uděluji 5 hvězd této - nejen - realitní kanceláři. Nabízí komplexní služby skvělým a vstřícným způsobem za rozumnou cenu. V dnešní době velmi vzácný úkaz. Mohu doporučit všem, kdo hledají seriózní realitní služby a pokud je budu v budoucnu někdy potřebovat já, určitě se obrátím zas na iRealitka.cz.

Facebook hodnoceni

Jana Moczigembová

Mockrát děkujeme týmu iREALITKA a také především panu Luňákovi za ochotu a pomoc při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo naprosto v pořádku a i když jsme měli několik nestandardních věcí, které jsme potřebovali při prodeji řešit, vždy nám vyšli vstříc a poskytli 100% servis. Ještě jednou tedy mockrát děkuji, Jana Moczigembová.

Facebook hodnoceni

Nikča Círová

Pan Ornst nám prodával dům. Perfektní komunikace, personalistika, spolehlivost, profesionalita, lidský a milý přístup. Ale co si na panu Ornstovi cením nejvíce je, že dokáže vysvětlit a poradit tak, že věci porozumíte a neočekáváte žádný háček. Perfektně se orientuje ve všech aspektech, které trh s nemovitostmi zahrnuje. Moc děkujeme.

Facebook hodnoceni

Petr Falc

S panem Luňákem z iRealitky jsem měl jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv jsem něco potřeboval, byl vždy hned k dispozici i v pozdních nočních hodinách nebo i o víkendu. Jeho vystupování bylo vždy přívětivé a profesionální. A ve všem byl vždy maximálně upřímný, čehož si cením snad nejvíce. Ani jsem netušil, že prodej nemovitosti může být tak komplikovaný, ale díky iRealitce jsem byl většiny práce s ním spojené ušetřen. Provize z prodeje tak byla více než zasloužena.

Facebook hodnoceni

Ing. Tomáš Příhoda

Dobrý den, s realitní kanceláří iRealitka jsem prodával rodinný dům u Hradce Králové. Konkrétně tedy s panem Ornstem z této kanceláře. Celý prodej byl z podstaty dosti komplikovaný případ včetně narovnávání hranic pozemků, vyplacení zástavního práva apod. Vše ale proběhlo bez problémů a v pořádku. Peníze byly uschovány v advokátní úschově, vše měla kancelář předem zajištěné. Z mé zkušenosti mohu doporučit. S pozdravem - Ing. Tomáš Příhoda

Facebook hodnoceni

Miroslav Kopecký

Děkuji panu Mgr. Zdeněk Luňák a Viktor Ornst, Dis. z portálu iRealitka.cz za pomoc při prodeji mého bytu v Praze. Chtěl bych vyzdvihnout jejich profesionalitu a vstřícnost. Realizovali naprosto perfektní foto-video prezentaci bytu, celým procesem prodeje mě provedli a vše vysvětlili, následně se o všechno postarali a prodali nemovitost dokonce za vyšší cenu, než jsem původně požadoval. Zároveň oceňuji pružnou komunikaci i v pozdějších večerních hodinách. Naprostá spokojenost a jejich služby můžu jen a jen doporučit.

Facebook hodnoceni

Robert Helvich

Moje doporučení: Prodával jsem svůj dům asi šest let, nebyl nikterak levný a podařilo se mi jej prodat až s touto realitní kanceláří. Můj velký dík za Vaši velmi dobrou a kvalitní práci. Robert H.

Facebook hodnoceni

Matěj Parma, MSc.

Byl jsem v pozici kupujícího a chtěl bych vyzdvihnout jednání pana Luňáka. Perfetkní komunikace a podpora během celého procesu koupě nemovitosti.

Facebook hodnoceni

Ing. Kamila Dlouhá

Využila jsem služby iRealitky při pronajímání bytu. Byla jsem spokojená od začátku až do konce, tj. zadání inzerátu, sjednávání prohlídek, sestavení smluv, předání bytu, přepis energií na nájemníky. Všechno probíhalo velmi hladce v profesionálním duchu a po celou dobu jsem dostávala maximální podporu po všech stránkách.

Facebook hodnoceni

Viktor Bursík

Mnohokrát děkuji iREALITCE při prodeji a nákupu nemovitosti v Hradci Králové. Výborná komunikace, skvělé služby. Profesionální jednání makléře Viktora Ornsta. Vřele doporučuji všem, jednička na českém trhu. Mám jen dobré zkušenosti a jsem velice spokojený s iREALITKOU. Děkuji, Viktor.

Facebook hodnoceni

Romana Weidel

Perfektní služby, jednaní a spolupráce obou makléřů! Vysoce hodnotím jejich profesionalní a přesto velmi lidský přístup při pomoci a rychlé realizaci prodeje našeho bytu! Všem zájemcům mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit - je skvělá! Romana W.

Facebook hodnoceni

Lenka Černá Provazníková

Dobrý den, navázání spolupráce s IR Reality a panem Ornstem pro nás byla nejlepší investice v nelehkém životním období při prodeji rodného domu. Velmi oceňuji přímé jednání, stoprocentní spolehlivost.

Facebook hodnoceni

Lukáš Nakládal

Chtěl bych mnohokrát poděkovat pánům Ornstovi a Luňákovi za perfektní práci při prodeji mého domu. Vše proběhlo na jedničku a dokonce nemovitost prodali s mírným navýšením ceny. Když k tomu přidám ještě rychlou komunikaci a vstřícné jednání, kdy nic nebyl problém, jsem si naprosto jistý, že volbou iRealitky jsem pro můj prodej udělal to nejlepší možné rozhodnutí.

Facebook hodnoceni

Kateřina Konečná

S panem Orstem jsem prodávala dům, mám již nějaké zkušenosti s realitními kancelářemi a mohu srovnávat a musím říct, že tato předčila má očekávání. Vynikající spolupráce, profesionalita, férové jednání, bleskové odpovědi a případné řešení nastalých problémů, příjemná a přátelská komunikace, ochota, rychlý prodej... Dalo by se toho napsat ještě víc. Takže příště budu určitě spolupracovat už jen s touto realitkou a mohu ji upřímně doporučit! Velice Vám děkuji ještě jednou, pane Ornste, i Vašemu kolegovi panu Luňákovi a přeji Vám mnoho úspěchů!

Facebook hodnoceni

Ing.arch. Čeněk Feix

iRealitku jsme využili již potřetí, vždy skvělé služby p. Ornsta a p.Luňáka, absolutní důvěra ve všem, perfektní, spolehlivé, výborná komunikace kdykoli je potřeba, vždy se našlo řešení třeba i některé neobvyklé situace. S p. Luňákem je výborná domluva a můžete se na něj vždy spolehnout. Mohu jen vřele doporučit.

Facebook hodnoceni

Nikča Círová

Pan Ornst nám prodával dům. Perfektní komunikace, personalistika, spolehlivost, profesionalita, lidský a milý přístup. Ale co si na panu Ornstovi cením nejvíce je, že dokáže vysvětlit a poradit tak, že věci porozumíte a neočekáváte žádný háček. Perfektně se orientuje ve všech aspektech, které trh s nemovitostmi zahrnuje. Moc děkujeme.

Facebook hodnoceni

Petr Falc

S panem Luňákem z iRealitky jsem měl jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv jsem něco potřeboval, byl vždy hned k dispozici i v pozdních nočních hodinách nebo i o víkendu. Jeho vystupování bylo vždy přívětivé a profesionální. A ve všem byl vždy maximálně upřímný, čehož si cením snad nejvíce. Ani jsem netušil, že prodej nemovitosti může být tak komplikovaný, ale díky iRealitce jsem byl většiny práce s ním spojené ušetřen. Provize z prodeje tak byla více než zasloužena.

Facebook hodnoceni

Veronika Husová

Když jsme se rozhodovali, jakým způsobem chceme prodat náš byt, vpodstatě náhodou jsme narazili na iRealitku. Našeho následného rozhodnutí nechat se jimi zastupovat a svěřit jim prodej do rukou jsme nelitovali. Profesionální, a přitom přátelský přístup, rychlá komunikace, vstřícnost, velká trpělivost, schopnost kompromisů, poradenská činnost - zkrátka kompletní servis. Opravdu vřele doporučujeme, nebojte se ničeho, s iRealitkou vše zvládnete bez nejmenšího problému.

Facebook hodnoceni

MUDr. Petr Eliáš

V loňském roce jsme byli nuceni nabídnout k prodeji byt po rodičích v panelovém domě z 80. let minulého století, který nebyl nikdy stavebně upravován, tedy v původním stavu. Nechali jsme si při výběru realitní kanceláře poradit přáteli a zvolili společnost iRealitka.cz a dnes využívám tuto příležitost k poděkování této společnosti za úspěšnou realizaci prodeje nemovitosti, založenou nejen na vynikající propagaci a přípravě nabídky, zkušenostech při jednáních se zájemci, vedených s důrazem na otevřenost a důvěryhodnost se zájmem o všestrannou spokojenost všech zúčastněných, ale i perfektní administrativní dotažení změny majitele bytu. Pokud uvažujete o volbě realitní kanceláře, mohu iRealitku.cz s důvěrou a na základě vlastní spokojenosti vřele doporučit! MUDr. Petr Eliáš, Hradec Králové

Facebook hodnoceni

Ing. Tomáš Příhoda

Dobrý den, s realitní kanceláří iRealitka jsem prodával rodinný dům u Hradce Králové. Konkrétně tedy s panem Ornstem z této kanceláře. Celý prodej byl z podstaty dosti komplikovaný případ včetně narovnávání hranic pozemků, vyplacení zástavního práva apod. Vše ale proběhlo bez problémů a v pořádku. Peníze byly uschovány v advokátní úschově, vše měla kancelář předem zajištěné. Z mé zkušenosti mohu doporučit. S pozdravem - Ing. Tomáš Příhoda

Facebook hodnoceni

Ota Plešinger

Rád bych tímto poděkoval celé realitní firmě, která svým profesionálním jednáním mě přesvědčila o tom, že to není pro ně jen rutinní práce, ale dávají do toho i něco navíc. Profesionálně udělané video mě nenechalo na pochybách o jejich kvalitách. Dále bych chtěl poděkovat za lidský přístup a neocenitelné rady, které obyčejný člověk ani nezná. Dále rady ohledně právních předpisů a jejich interpretaci do srozumitelného jazyka, který pochopí každý. Celý přístup i komunikace byla opravdu na profesionální úrovni a myslím, že můžou jít příkladem ostatním ... Tuto realitní firmu mohu všem s klidným svědomím a upřímně doporučit. Nemá to chybu. Na závěr bych jim rád popřál všechno nej, do další práce a ještě hodně spokojených klientů. A děkuji za vše, jste jedničky. Ota Plešinger

Facebook hodnoceni

Mgr. Jaroslava Vařilová

Využila jsem služby iRealitky na doporučení při prodeji bytu. Celý průběh prodeje hodnotím velmi pozitivně. Líbilo se mi zpracování prezentace, jak video, tak fotografie. Ocenila jsem, že probíhalo více prohlídek v jeden den, co mi ušetřilo cestování do bytu. Když se našel kupec bytu, tak jsem měla veškeré informace o jednotlivých krocích prodeje. Pan Luňák nás provedl i samotným předáním a poskytl mi veškerou potřebnou podporu při finálním předání bytu. Děkuji za Vaše služby a přeji další spokojené klienty.

Facebook hodnoceni

Světlana Chodakovská

Mnohokrát děkuji IREALITCE za nákup a prodej nemovitosti v Hradci Králové. Ochotně mně pomohli a poradili, naprostá spokojenost. Vše dokonalé, veškeré služby, velice profesionální přístup makléře Viktora Ornsta. Ochotně poradil a pomohl při řešení požadavků z mé strany. Všem doporučuji, je to tak jak inzeruji. Opravdová jednička na trhu v ČR. A hlavně ten klid, bez nervů při prodeji nebo nákupu.

Facebook hodnoceni

Miroslav Kopecký

Děkuji panu Mgr. Zdeněk Luňák a Viktor Ornst, Dis. z portálu iRealitka.cz za pomoc při prodeji mého bytu v Praze. Chtěl bych vyzdvihnout jejich profesionalitu a vstřícnost. Realizovali naprosto perfektní foto-video prezentaci bytu, celým procesem prodeje mě provedli a vše vysvětlili, následně se o všechno postarali a prodali nemovitost dokonce za vyšší cenu, než jsem původně požadoval. Zároveň oceňuji pružnou komunikaci i v pozdějších večerních hodinách. Naprostá spokojenost a jejich služby můžu jen a jen doporučit.

Facebook hodnoceni

Bohumil Zach

Děkuji společnosti iRealitka za skvělý přístup při prodeji pozemku. Před uvolněním inzerátu si nastudovali všechny podklady a případné problémy konzultovali s úředníky a odborníky. Takto si představuji precizní a profesionální přístup. Vše jasné, přehledné a rychlé.

Facebook hodnoceni

Robert Helvich

Moje doporučení: Prodával jsem svůj dům asi šest let, nebyl nikterak levný a podařilo se mi jej prodat až s touto realitní kanceláří. Můj velký dík za Vaši velmi dobrou a kvalitní práci. Robert H.

Facebook hodnoceni

Petr Kučera

Hodnocení servisu a služeb spojených s koupí rodinného domu. Veškerý servis a služby nám za iRealitku.cz zajišťoval p. Viktor Ornst, kterého musíme jedině pochválit za perfektní a profesionální přístup a komunikaci. V průběhu převodu nemovitosti bylo zajištěno rychlé řešení všech úkonů a bezchybné zajištění potřebných podkladů a smluv. Pokud bychom do budoucna řešili koupi či prodej nemovitosti, víme kam se obrátit…

Facebook hodnoceni

Pavel Vašíček, DiS.

Naprosto profesionální přístup, o nic jsem se nemusel starat. Byt prodán do 14 dnů. Co víc si přát.

Facebook hodnoceni

Nikola Menšíková

Rádi bychom poděkovali celému týmu za profesionální, rychlou a příjemnou spolupráci šitou nám přímo na míru. Pokud bychom v budoucnu potřebovali realitní služby, víme, kam se obrátit.

Facebook hodnoceni

Jana Zocherová

Rádi bychom Vám poděkovali iRealitce za profesionální přístup a nabídku komplexních služeb při prodeji. Byli jsme nadmíru spokojeni s individuálním přístupem a rychlým prodejem nemovitosti. V případě budoucích prodejů se opětovně rádi obrátíme na Vás a budeme doporučovat dál. Děkujeme.

Facebook hodnoceni

Dagmar Bergerová

Velice ráda uděluji 5 hvězd této - nejen - realitní kanceláři. Nabízí komplexní služby skvělým a vstřícným způsobem za rozumnou cenu. V dnešní době velmi vzácný úkaz. Mohu doporučit všem, kdo hledají seriózní realitní služby a pokud je budu v budoucnu někdy potřebovat já, určitě se obrátím zas na iRealitka.cz.

Facebook hodnoceni

Romana Weidel

Perfektní služby, jednaní a spolupráce obou makléřů! Vysoce hodnotím jejich profesionalní a přesto velmi lidský přístup při pomoci a rychlé realizaci prodeje našeho bytu! Všem zájemcům mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit - je skvělá! Romana W.

Facebook hodnoceni

Ina Hais

Vážený pane Luňáku, děkuji za Váš profesionální a přátelský přístup při prodeji nemovitosti. Za Vaši ochotu, vstřícnost a neskutečnou pohotovost při řešení jakéhokoliv dotazu z mé strany. Celému týmu iRealitka.cz přeji hodně pracovních úspěchů.

Facebook hodnoceni

Jan Korbel

iRealitka odvedla skvělou práci při přípravě bytu na focení. Vytvořili profesionální video s použitím dronu, které hezky ilustrovalo lokalitu a dobře prezentovalo samotný byt. Ačkoli šla poptávka po bytech v době, kdy jsme prodávali, dolů, podařilo se nám s pomocí týmu iRealitka prodat v relativně krátké době a za cenu, se kterou jsme byli spokojení.

Facebook hodnoceni

Jana Moczigembová

Mockrát děkujeme týmu iREALITKA a také především panu Luňákovi za ochotu a pomoc při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo naprosto v pořádku a i když jsme měli několik nestandardních věcí, které jsme potřebovali při prodeji řešit, vždy nám vyšli vstříc a poskytli 100% servis. Ještě jednou tedy mockrát děkuji, Jana Moczigembová.

Facebook hodnoceni

Lukáš Nakládal

Chtěl bych mnohokrát poděkovat pánům Ornstovi a Luňákovi za perfektní práci při prodeji mého domu. Vše proběhlo na jedničku a dokonce nemovitost prodali s mírným navýšením ceny. Když k tomu přidám ještě rychlou komunikaci a vstřícné jednání, kdy nic nebyl problém, jsem si naprosto jistý, že volbou iRealitky jsem pro můj prodej udělal to nejlepší možné rozhodnutí.

Udělejte i Vy správné rozhodnutí.
Domluvte si nezávaznou schůzku zdarma.

Zavoláme si? Máte dotaz?

Zanechte nám svoje číslo a my se vám ozveme