Reference

Přečtěte si názory našich zákazníků na iRealitku a zjistěte, co přesně na ní lidé oceňují a proč ji využívají.

"Využít služby společnosti iRealitka bylo naše nejlepší rozhodnutí při prodeji nemovitosti. Po celou dobu od zveřejnění inzerátu až po převod nemovitosti na nového majitele s námi iRealitka byla aktivně v kontaktu. Jakmile jsme měli nějaký dotaz, či jsme si v nějaké věci nebyli jistí, vždy nám ochotně a velmi rychle poradila. Musíme říct, že se jedná o kvalitně odvedenou práci a rádi budeme iRealitku doporučovat. Oproti prodeji přes klasickou RK jsme díky ní ušetřili cca. 170.000,- Kč :-)."
Michal Baier, Praha

"Mohu jedině doporučit. Nic mi nenutili, poskytli jen to, co jsem chtěla a co si zaplatila. I přesto, že jsem neměla žádny příplatek za právní servis, pokud jsem se na něco zeptala, tak mi obratem odpověděli. Inzerce jednoduchá, jasná, okamžité reakce, rychlý přistup. Nemohu nic vytknout. Když jsem inzerát chtěla stáhnout před uplynutím platnosti, zbytek nevyužitých peněz ihned zaslali zpět na účet. Děkuji jim za pomoc."
Martina Mikulcová, Praha

"Přes iRealitku prodáváme již několikátou nemovitost. Velmi jednoduchý a přehledný systém administrace inzerátu a inzerát se opravdu zobrazuje na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Velmi rychlá komunikace. Rozhodně výhodnější, než zajišťovat inzerci svépomocí."
Veronika Tomešová, Liberec

"Mnohokrát děkuji IREALITCE za nákup a prodej nemovitosti v Hradci Králové. Ochotně mně pomohli a poradili, naprostá spokojenost. Vše dokonalé, veškeré služby, velice profesionální přístup makléře Viktora Ornsta. Ochotně poradil a pomohl při řešení požadavků z mé strany. Všem doporučuji, je to tak jak inzerují. Opravdová jednička na trhu v ČR. A hlavně ten klid, bez nervů při prodeji nebo nákupu."
Světlana Chodakovská, Hradec Králové

"Mockrát děkujeme týmu iREALITKA a také především panu Luňákovi za ochotu a pomoc při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo naprosto v pořádku a i když jsme měli několik nestandardních věcí, které jsme potřebovali při prodeji řešit, vždy nám vyšli vstříc a poskytli 100% servis. Ještě jednou tedy mockrát děkuji."
Jana Moczigembová, Chrudim

"Moje doporučení: prodával jsem svůj dům asi šest let, nebyl nikterak levný a podařilo se mi jej prodat až s touto realitní kanceláří. Můj velký dík za Vaši velmi dobrou a kvalitní práci."
Robert Helvich, Hradec Králové

"Byli jsme velice spokojeni se vstřícným a profesionálním přístupem pana Ornsta. Komunikoval rychle a ochotně i v pozdějších hodinách a o víkendu, což není vždy obvyklé. Snažil se nám vyjít vstříc ve všech našich požadavcích, a i když nakonec ke koupi nemovitosti z naší strany nedošlo, můžeme ho jedině doporučit."
manželé Hájkovi, Hradec Králové

"S iRealitkou jsem byl velmi spokojen! Ochotně mi pomohli a poradili při prodeji, komunikují velmi rychle (i o víkendu a ve večerních hodinách) a celkově se mi podařilo prodat za nižší náklady, vyšší cenu (byt jsem nafotil dle jejich rad a fakt ozývalo více lidí) a ani jsem nemusel za to vše platit žádnou provizi z prodeje. Prostě super!"
David Matyáš, Havlíčkův Brod

"Velmi užitečná služba pro prodej nebo pronájem nemovitosti bez makléře. Za fixní poplatek 995 Kč na měsíc nabízejí hromadný export na hlavní bezplatné i placené realitní servery (vč. sreality.cz), nováčkům nabízejí bezplatně slušné vzory smluv, v případě problémů nebo nejasností reagují okamžitě i v neděli večer a jsou velmi nápomocni. Prodejem bytu vlastními silami přes irealitka.cz ušetříte reálně 50.000,- Kč nebo více oproti prodeji přes makléře/realitku."
Petr Sršeň, Liberec

"Velmi super spolupráce - doporučuji. Nemovitost jsem prodal za velmi krátkou dobu."
Milan Džadon, Cheb

"Výborná služba, levnější jak kdybych inzeroval sám. Navíc je zde nonstop podpora a inzerát posoudí a poradí Vám s ním profesionálové, ať již ohledně volby ceny tak ohledně popisku a fotografií. Mohu jedině doporučit. Přes irealitku zvládne inzerci i začátečník."
David Kučera, Čáslav

"Naprostá spokojenost, všem vřele doporučuji! Vše proběhlo rychle a hladce."
Karel Struneček, Praha

"Byl jsem velmi spokojen s celou službou iRealitka, včetně poskytnuté podpory, když jsem potřeboval odeslat platbu za inzerci. Využil jsem jejich chat, kde mi obratem odpověděli. Děkuji! O.V."
Ondřej Vasilenko, Praha

"Mockrát děkuji týmu iREALITKA za servis, který mi obstaral při prodeji mé nemovitosti. Služby iREALITKA můžu jen doporučit!"
Petr Kácha, Děčín

"iRealitka.cz doporučuji všem, co prodávají nějakou vlastní nemovitost. Rychlost, ochota, vstřícnost a veškeré služby k poměru k ceně je na dnešní poměry v realitách nevídaná. :) Při dalším prodeji nemovitostí budu využívat výhradně jejich služby. Nemám jedinou výhradu. Opravdu doporučuji všem, co nejsou ochotni platit různým rádoby makléřům za vesměs mizerné služby neadekvátní provizi!"
Standa J.

"Děkuji za ochotné, fungované a rychlé a bezplatné odpovědi při různých dotazech, doporučuji. :)"
Jana Jínová

"Jsme velmi rádi, že jsme to s IREALITKOU zkusili. Jestli ještě někdy budeme nějakou nemovitost prodávat, už víme jak a s kým. Je to opravdu velmi příjemné mít k ruce odbornou pomoc a přitom SVOBODU! A to nemluvím o ušetření za provizi (v našem případě nejméně 100.000,- Kč). Byli jsme opravdu velmi spokojení a děkujeme!"
manželé Osifovi, Mikulášovice

"Velká spokojenost, mohu jen doporučit."
Julie Kudličková, Bučovice

"Chtěla bych doporučit všem, co prodávají nějakou nemovitost. Ochota, služby a hlavně cena je super. Při prodeji nemovitosti vždy budu využívat Vaše služby. Vše dokonalé. Nemám jedinou připomínku. Opravdu doporučuji všem."
Hana Helebrantová

"Profesionalita, lidskost, ochota."
Miroslava Scheiflerová

"Využil jsem základní službu iRealitka.cz pro účely inzerce bytu při prodeji. Vše fungovalo rychle a bez problémů. Ušetřil jsem čas a peníze se zadáváním inzerátu na jednotlivých realitních portálech. Mohu vřele doporučit!"
Radek Janoušek, Praha

"Super služby, mohu jen doporučit!"
Josef Kočmíd, Rychnov nad Kněžnou

"Skvělá myšlenka, precizně vytvořená služba, která na trhu chyběla. :)"
Kamila Dlouhá, Hradec Králové

"Mockrát děkuji vynikajícímu týmu IREALITKA, jsem nadšený, že konečně existuje realitka bez provize, která za vás vloží inzerát na nejsledovanější realitní servery, reagují na zprávy 24/7 a jsou neuvěřitelně ochotní. Taková služba tu dlouho chyběla. Je to mocná páka proti makléřům, kteří si říkají o nehorázné částky za zprostředkování. Mockrát děkuji."
Michal Doležal, Nová Ves, Praha-východ

"Díky i-realitka jsem našla kupce na svou nemovitost, doporučuji!"
Jana Pilná, Úvaly

"Doporučuji. Přehledný a snadný systém. Zobrazování na nejnavštěvovanějších serverech."
Petra Kašová, Svitavy

"Mnohokrát děkuji IREALITCE při prodeji a nákupu nemovitosti v Hradci Králové. Výborná komunikace, skvělé služby. Profesionální jednání makléře Viktora Ornsta. Vřele doporučuji všem, jednička na českém trhu. Mám jen dobré zkušenosti a jsem velice spokojený s IREALITKOU. Děkuji."
Viktor Bursík

"Velmi doporučuji. Profesionální přístup a perfektní servis. Cena za inzerci je asi nejlepší na trhu."
Libor Strejček

"Můžeme opravdu jen doporučit, pro nás jakožto prodávajícho více nemovitostí najednou opravdu značná úspora nákladů za inzerci... Dokonalý servis i rychlost v odpovědích jen dotváří opravdu nejlepší poměr cena/výkon na trhu..."
Rezidence Triola, Planá, Tachov

"Doporučuji! Výborně fungující služba, komunikace skvělá. Ráda v budoucnu opět využiji."
Zuzana Šlemarová, Praha

"Super služba, inzerce za polovinu běžných nákladů, právní servis Arrows na profesionální úrovni, reakce na dotazy, připomínky a změny zpravidla obratem. Ušetřil jsem na prodeji domu min. 150.000,- Kč za služby běžné RK. Rozhodně můžu doporučit!!!"
Radek Foltýn, Neumětely

"Vaše služby jsem vyzkoušel a dostal jsem přesně, co jsem potřeboval. Inzerce za super cenu, podporu na telefonu při řešení právních věcí a hezky a uceleně zpracované informace vedoucí k úspěšnému prodeji. Super počin, pánové!"
Jiří Vitek, Šumperk

"Nabízené služby odpovídají skutečnosti. Velice vstřícný přístup a pomoc při řešení i nestandardních požadavků z mé strany. Těžko něco vytknout :-) Vážně doporučuji!"
Ondřej Libý, Karlovy Vary

"Doporučuji. Funguje velice dobře, co je slíbeno, to se stane, co zákazník nežádá, to se neděje. Nevtíravý a profesionální přístup, který je mezi realitkami bohužel vzácný..."
Martin Těšitel, Frýdek-Místek

"Chtěl bych Vám všem poděkovat za super služby. Vše funguje, nemovitosti jsou tam kde mají být a Vaše okamžité reakce excelentní. GOOD JOB !!! Jen tak dál, PM."
Patrik Morong, Pardubice

"Určitě tuto spolupráci doporučuji. Rychlé a vstřícné jednání. V případě potřeby komunikace prostřednictvím mailu i přes víkendy."
Věra Václavová, Praha

"Doporučuji, inzerce na nejvýznamnějších realitních serverech za výbornou cenu, rychlá odezva na dotazy."
Vlastimil Ručka, Ostrava

"Mohu jen doporučit, rychlé jednání a odpověď na úrovni."
Eva Jarošová

"Realitní poradna zdarma - děkuji za rychlou reakci."
Milan Jonáš

"Skvělé služby za minimální poplatek. Profesionální přístup, který nám pomohl při prodeji bytu. Děkujeme a doporučujeme!"
Dana Hajná, Praha

"Nejlepší zkušenost s prodejem nemovitosti, profesionální přístup. Oproti jiným klasickým realitkám prodej je za hubičku. Tuto službu více než doporučuji. Určitě v budoucnu znovu využiji."
Roman Vrabec, Jičín

"Rozhodně všem doporučujeme využití služeb iRealitka. Tuto službu jsme využili poprvé a jsme velmi spokojeni s přístupem odpovědných osob, s rozsahem jejich služeb a naprosto bezkonkurenčním cenám, které nikde jinde v tomto oboru nenaleznete! Během několika měsíců budeme mít další nemovitost na prodej a rozhodně už nikde jinde nebudeme inzerovat, než právě u iRealitka. Kéž by byl takových služeb a přístupu zapálených lidí bylo více i v jiných oblastech života, to by se nám dobře žilo."
Michal Zona, Červený Kostelec

"iR doporučuji jako nejlepší systém prodeje nemovitosti. Vše máte pod kontrolou a přitom se můžete kdykoliv poradit u perfektních profesionálů, kteří jsou vstřícní, ochotní a navíc stále on-line. Takže se přesvědčíte, že lze prodávat i bez předražených realitních makléřů."
Mgr. Libuše Vinzensová, Ústí nad Orlicí

"Služby iRealitky využívám již několik let a jsem moc spokojený."
David Horák, Hradec Králové

"Prodal jsem nyní byt přes tento portál a jsem opravdu nadšený s jejich službou, přístupem, flexibilitou. Upraví a optimalizují inzerát na klíčová slova atd., na změny reagují velmi rychle, export na top inzertní servery téměř ihned, doporučuji."
Martin Vnouček, Praha

"Rád bych vyjádřil uznání za profesionální a klientsky absolutně komfortní přístup v celém procesu zprostředkování prodeje družstevního bytu. Od prohlídky, přes financování stavebním spořením, úpravy a podepisování dokumentů, výměnu informací se vzdálenou protistranou, až po předání bytu. Nerad platím provize realitním kancelářím a zde za tyto profesionální služby byla cena luxusní! Do poslední chvíle jsem čekal na nějaký zádrhel, s nímž se lidé na trhu nemovitostí bolestně setkávají, ale nenastal."
Jaroslav Doubek, Brno

"Se servisem iRealitky jsem byla maximálně spokojená. Vše probíhalo bez problémů. Mgr. Libor Zbořil mi pomáhal vyřešit všechny potřebné věci z právního hlediska a jeho práce byla fantastická. Na e-maily odpovídali i pozdě večer, jsou ochotní a 100% profesionálové. iRealitku budu vždy ráda doporučovat."
Věra Zahradníková, Pelhřimov

"Maximální spokojenost, ochota, vstřícnost, nadstandardní péče, co bylo domluveno, bylo vždy splněno. Letecké video - nebyli jsme si jisti, jestli to pomůže, ale pak díky umístění prohlídky na YouTube a návaznosti další reklamy byla reakce a odezva na nemovitost o 300 % větší. Navíc máme krásnou památku ve videodokumentaci, která nám zůstane navždy. Touto cestou děkuji a rozhodně nebudu váhat iRealitku znovu využít a doporučit."
Karolína Vlečná, Náchod

"Ačkoliv jsem dosti kritický člověk, musím upřímně přiznat, že jsem byl s Vašimi službami po celou dobu "akce" nadmíru spokojen, tj. od prvního založení inzerátu, přes jednotlivé kroky až po vlastní předání bytu. Zvláště oceňuji vyřizování veškerých formalit a úředních dokumentů, ale také cenné rady při vyřizování prohlídek. Vaše služby mohu bez váhání komukoliv doporučit."
Ing. Martin Hrubeš, Praha

"Moc děkujeme za Vaši péči o prodej našeho bytu. Celá spolupráce byla perfektní. Byli jsme moc spokojeni, a pokud budeme o někom vědět, že potřebuje pomoc s nemovitostí, budeme Vás doporučovat." 
manželé Drábkovi, Svitavy

"Byli jsme velice spokojeni! Vše bylo zařízeno bez problémů. Děkujeme za vstřícnost, rychlé jednání a skvělou komunikativnost! Tuto internetovou realitní kancelář vřele doporučujeme!"
manželé Brodští, Jičín

"Vámi poskytnuté služby byly profesionální. Byli jsme s Vámi velice spokojeni."
manželé Herbstovi, Karlovy Vary

"Se službami realitní kanceláře iRealitka.cz jsem byla velmi spokojena. I když se říká, že vždy je co zlepšovat, tak u této služby mi absolutně nic nechybělo. Budu vás všude doporučovat. Zároveň bych chtěla poděkovat za prodej mého pozemku."
Jana Hebká, Třebíč

"S činností iRealitky jsme byli spokojeni. Vždy jsme se setkali s ochotou a milým jednáním. Děkujeme rovněž za doporučení úvěrového specialisty a bezproblémové vyřízení všech záležitostí spojených s převodem nemovitosti. Oceňujeme hlavně cenu veškerých služeb a online nastavení času prohlídek. Připomínky nemáme žádné a ještě jednou děkujeme."
Alena Morávková, Praha

"Dobrý den, přes Vaši internetovou kancelář jsme byt prodávali poprvé. Touto cestou bychom rádi poděkovali za profesionální služby a jednoduchou komunikaci. Byli jsme velmi mile překvapeni a spokojeni. Určitě Vaši RK rádi doporučíme dál."
manželé Suší, Kladno

"Se službami vaší realitní kanceláře a s přístupem realitního makléře pana Ornsta jsem velmi spokojen, a to po všech stránkách - v rychlosti odezvy, vyřizování dokumentů a celého převodu. Děkuji za celkové vyřízení prodeje nemovitosti.
S pozdravem a přáním úspěšného fungování vaší realitní kanceláře."
Jaromír Vlček, Přelouč

"Na webu iRealitka.cz inzerujeme od jeho založení. Server se stává velmi používaný. S kvalitou služeb jsme spokojeni, navíc nám jakožto dlouhodobým klientům vycházejí vstříc. Snažíme se stále, i v této nelehké době, naše služby zlepšovat a věřím, že i portál iRealitka.cz bude stabilním prvkem na českém trhu realit."
Marian Krátký, Praha, jednatel společnosti

"Spolehlivost, rychlost, spokojenost a bezpečný prodej = stoprocentní spokojenost!!! Vřele doporučujeme realitní kancelář iRealitka.cz."
Karel Rychlý, Havlíčkův Brod

"Byl jsem spokojen se všemi službami a hlavně s cenou! Dokoupil jsem si PPC reklamu a byt jsem prodal hned první měsíc! Vše proběhlo v pořádku včetně právního servisu u pana Mgr. Libora Zbořila. Určitě doporučím svým známým."
Martin Straka, Kopřivnice

"Chtěli bychom Vám touto cestou srdečně poděkovat za velmi profesionální přístup při zprostředkování prodeje našeho domu. Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli opravdu spokojeni, proto se těšíme na případnou další spolupráci a rádi Vás doporučíme i v okruhu našich známých. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů."
Ivan a Renata Kalivodovi, Kutná Hora

"Zřejmě na rozdíl od řady lidí jsou mně osobně veškeré záležitosti spojené s prodejem, výběrem a nákupem nemovitostí zdrojem nervozity a spíše negativních pocitů. Přesto (nebo právě proto) jsem se v posledních deseti letech v nepříjemné roli prodávajícího a kupujícího ocital až příliš často. Realitní kancelář iRealitka.cz v čele s panem Ornstem se mi v těchto situacích osvědčila jako poctivý partner, na kterého je spolehnutí a který jedná na rovinu. I když pevně doufám, že jejich služeb v příštích deseti letech nebudu muset využít, rád je doporučím kterémukoli podobnému trosečníku ztracenému v moři realit."
doc. Mgr. Jan Dostál, Ph.D., Praha

"Vážení, ráda bych se vyjádřila ke službě iRealitka.cz. Vynikající jednání od začátku do konce. Byla jsem průběžně informována o celém procesu, vše mi bylo přesně vysvětleno. Samotný prodej proběhl v bleskovém čase, nestačila jsem se divit. Žiji v zahraničí a vše se vyřídilo bez mé přítomnosti - díky online aplikaci. Děkuji za excelentní služby a příjemné jednání. Přeji mnoho úspěchů a dalších spokojených klientů."
Tereza Žampachová, Most

"Chtěli bychom poděkovat za naprosto profesionální přístup a vstřícné a slušné jednání pana Viktora Ornsta. Především oceňujeme opravdový zájem o klienta a ochotu řešit jeho individuální situaci. Nejvíc si ceníme ceny za služby iRealitky. Oproti standardním realitním kancelářím jsme za prodej ušetřili opravdu desítky tisíc! Služby vaší realitní společnosti rádi doporučíme."
PhDr. Markéta Vrbová, Hradec Králové

"Po špatné zkušenosti s realitní kanceláří, jsem se rozhodl využít internetové realitní služby Vaší společnosti. Velice mne překvapil velmi vstřícný přístup a jednoduchý postup prodeje mého bytu. Služba je velmi vhodná pro lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou prodej nemovitosti. Velice rád Vaše služby doporučím svým známým. Ještě jednou děkuji."
Jiří Stejskal, Olomouc

"Velmi snadný a rychlý prodej mé nemovitosti. Doporučuji!"
Roman Procházka, Brno

"Vaši společnost bych hodnotila velice kladně. Velmi vstřícný přístup a úctu k lidem, kterou opravdu v dnešní době těžko hledáte. Spolupráce byla s Vámi velice dobrá a tímto Vám děkuji."
Králová Ivana, Dolní Bučice

"Vážený pane Ornste, ještě jednou bych Vám rád touto cestou poděkoval za profesionální vystupování a vstřícný přístup při prodeji mého domu."
Petr Seidl, Hořovice

"Dobrý den, byl jsem se službami irealitka.cz velmi spokojen a mohu je všem vřele doporučit. Perfektní komunikace a spolupráce s panem Ornstem a jeho kolegy. Hlavně co se týče informací o každém kroku při prodeji mé chalupy. Přeji mnoho pracovních úspěchů."
S pozdravem manželé Šulcovi, Veselí nad Moravou

"Velmi jednoduchý a snadný prodej mé nemovitosti. Služby internetové realitní kanceláře jen doporučuji."
Jaromír Konvalina, Říčany

"Profesionální natočení nemovitosti dronem pomohlo k rychlejšímu prodeji. Velmi dobrá práce pana Ornsta. Doporučuji!"
Radka Hanáková, Semily


Provozovatel:

info@irealitka.cz
www.irealitka.cz
Tel: +420 605 115 700


TOP Invest Profi, s.r.o.
Butoves 60/7
506 01 Jičín
IČ: 28816765
DIČ: CZ28816765

QR kód internetové realitní kanceláře iRealitka.cz.