Naše vize

V realitách pracujeme už spoustu let. Řekněme, že jsme realitní matadoři. Ale pozor, to není totéž co "dinosauři". A tak nás napadlo podívat se na toto odvětví novýma očima. Očima lidí, kteří žijí v éře internetu.

Internetová revoluce změnila snad všechny obory lidského podnikání. Změnila i realitní trh. A my jsme si položili otázku, zda by se tyto možnosti nedaly využít ještě lépe, komplexněji, šikovněji. Co myslíte, k jaké odpovědi jsme dospěli? Že stoprocentně ANO!

A tak vznikla iRealitka. Intuitivní, inteligentní a hlavně internetová realitní kancelář. Služba, která dosud na našem realitním trhu chyběla. Která ušetří lidem čas a peníze tím, že propojí realitní byznys s moderními technologiemi.

Chceme dosáhnout toho, aby se obchod s realitami zbavil nálepky něčeho komplikovaného a stresujícího. Chceme vám nabídnout naprosto bezpečný a spolehlivý způsob prodeje nemovitosti, který uspoří váš čas i peníze. Chceme, abyste díky mobilnímu přístupu měli nad svou inzercí přehled, ať budete kdekoli.

To je naše vize. Svět, kde nemovitost prodáte na několik kliknutí. Svět, kde celou realitku strčíte v pohodě do kapsy :)


Provozovatel:

info@irealitka.cz
www.irealitka.cz
Tel: +420 605 115 700


TOP Invest Profi, s.r.o.
Butoves 60/7
506 01 Jičín
IČ: 28816765
DIČ: CZ28816765

QR kód internetové realitní kanceláře iRealitka.cz.