Jak funguje iRealitka - jedinečná internetová služba pro výhodnější prodej vaší nemovitosti

Prodej přes klasickou realitní kancelář je pohodlný, ale provize za prodej se zpravidla pohybuje v řádech desetitisíců korun. Prodej přes internet stojí méně, ale ne vždy se vám podaří prodat rychle a za dobrou cenu. A laik může i nepříjemně naletět.

Inzerát na prodej nemovitosti zobrazený na počítači Apple. iRealitka kombinuje to nejlepší z obou metod a zároveň eliminuje veškerá potenciální rizika. Spojuje přednosti rychlého a jednoduchého světa internetu a profesionální know-how kamenných realitních kanceláří. Za skvělou cenu vám tak iRealitka.cz poskytne plný servis nutný pro úspěšný prodej nemovitosti. Že to zní báječně? Ještě víc se vám nová internetová služba bude líbit, až objevíte všechny její výhody.

Vytvoření profesionálního inzerátu

Úderným prodejním textem počínaje a správným zadáním parametrů konče vám pomůžeme vytvořit skvělý realitní inzerát, který vaši nemovitost prodá za nejlepší možnou cenu.

Export na realitní portály

Když už máte skvělý inzerát, musíte ho dostat k potenciálním zájemcům. Zajistíme, aby se vaše nabídka automaticky dostala na největší a nejnavštěvovanější realitní weby a inzertní portály v České republice.

Přehledné statistiky

Přehledné statistiky vám umožní sledovat vývoj inzerce takřka v reálném čase. Díky tomu můžete včas reagovat a průběžně zlepšovat výkon inzerátu a prodejnost nemovitosti.

Cena 995,-Kč

Peníze až na prvním místě. Náš měsíční paušální poplatek je 995,-Kč/31 dní. Za něj získáte plný finanční, poradenský a právní servis nezbytný pro rychlý a úspěšný prodej nemovitosti.

Realitní, právní a finanční služby

Razítko garantující 100% kvalitu poskytnutých služeb. Za portálem iRealitka.cz stojí tým zkušených odborníků. Neustále budete mít po ruce profesionální právníky, realitní makléře či finanční poradce, kteří vám odborně a přesně poradí v jakékoliv situaci.

Férový přístup a čerpání služeb bez závazků

S iRealitkou se nemusíte bát toho, že byste se na měsíce či roky upsali k čerpání služeb, které by vám nic nepřinášely. Nemáme žádné výpovědní lhůty, žádné sankce. Ze dne na den se můžete rozhodnout službu ukončit.

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát