7 důvodů, proč svou nemovitost prodat přes iRealitku

iRealitka je unikátní realitní služba, která vám umožní prodat byt, dům či jinou nemovitost nejen výhodně a rychle, ale taky pohodlně a bezpečně. Projděte si všechny výhody našeho realitního serveru a pochopíte, proč je iRealitka tou nejlepší volbou při prodeji vaší nemovitosti.

1) Spojili jsme výhody internetové inzerce s výhodami klasické realitky

Jedna z verzí loga služby iRealitka.cz. Prodej nemovitosti přes klasickou realitní kancelář je výhodný proto, že o výsledek se stará profesionální makléř (i když u mnohých je třeba brát slovo "profesionální" s velkou rezervou). Makléři ale musíte zaplatit provizi, která se pohybuje od 3 % do 10 % z prodejní ceny nemovitosti. Inzerce na realitních serverech představuje řešení, v němž se obejdete bez provizí, ale zase vám spolyká mnoho času a navíc bez patřičných zkušeností se vystavujete riziku, že prodáte pod cenou či vůbec. iRealitka vám dá výhody obou způsobů prodeje a eliminuje jejich nevýhody. S elektronickými nástroji iRealitky snadno spustíte inzerci na největších a nejnavštěvovanějších realitních serverech v ČR. A zároveň získáte podporu skutečných realitních makléřů, kteří zaručí opravdu výhodný prodej.

2) S iRealitkou ušetříte až desítky tisíc korun

Růžové prasátko si jako kasičku na drobné mince představuje téměř každý. Neplatíte provizi a přitom dostanete servis srovnatelný s péčí klasické realitky. Kromě toho většinou i služby navíc, které standardní realitní kanceláře vůbec neposkytují. S iRealitkou tedy prodáte stejně pohodlně a výhodně, ale ušetříte přitom klidně i desítky tisíc korun.

3) Pomocí iRealitky prodáte nemovitost jako zkušený makléř

Inzerát zobrazený na stolním počítači. Nevýhodou prodeje nemovitosti skrze internetové realitní servery je skutečnost, že když problematice realit nerozumíte, bývá prodej často zdlouhavý, náročný, a v konečném důsledku tedy i rizikový a nákladný. Cena za inzerci se může vyšplhat na mnoho tisíc korun. Bez zkušeností profesionálních makléřů přitom riskujete, že prodáte výrazně pod cenou, neprodáte vůbec, anebo se dokonce stanete obětí nekalých praktik spekulantů. S iRealitkou vám nic takového nehrozí. Dostanete od nás špičkové realitní know-how, pomůžeme vám připravit po všech stránkách profesionální inzeráty a kdykoli vám poskytneme radu či právní pomoc.

4) Dostaneme vaši inzerci na nejdůležitější realitní servery

Sreality.cz, RealityiDnes.cz i Českéreality.cz patří mezi největší realitní portály v Česku. Mít připravený kvalitní inzerát, se správným popiskem a profesionálními fotografiemi, to je určitě podstatná část úspěchu. Ovšem aby se vaše nabídka dostala k potenciálním kupcům, potřebujete ji umístit alespoň na ty nejnavštěvovanější realitní portály, a těch není málo. Dělat to ručně, to by vás asi velmi rychle přestalo bavit. iRealitka naštěstí poskytuje automatický export na největší a nejnavštěvovanější realitní portály, díky němuž se o nic nemusíte starat a vaše nemovitost se záhy objeví všude tam, kde může oslovit zájemce.

5) S našimi online statistikami si ve vteřině uděláte přehled o své inzerci

Statistiky přehledně ukazují potřebná data. Představte si, že inzerujete na deseti realitních serverech a chcete zkontrolovat, jak si váš inzerát stojí. Kdybyste se měli do všech portálů přihlásit, proklikat se na příslušnou stránku, uložit data a provést srovnání, měli byste o celovečerní program postaráno. A to den co den! U iRealitky se všechna data z jednotlivých serverů shromažďují na jednom místě, a vy si tak na první pohled uděláte velice přesný obrázek o tom, jak inzerce funguje. Budete tak moci provést jedním kliknutím kroky pro její případné vylepšení, které vám sami postupně budeme doporučovat a při tom ušetříte desítky hodin svého drahocenného času měsíčně.

6) Profesionální makléři a právníci jsou vám neustále k dispozici

Odborníci z iRealitky jsou kdykoliv k dispozici na telefonu nebo e-mailu. iRealitku založili profesionální prodejci nemovitostí s letitými zkušenostmi a řadou úspěchů na poli realit. V týmu nechybí ani právník specializující se na nemovitostní právo. Naše know-how je vám neustále k dispozici nejen ve formě užitečných online nástrojů, které jsou součástí našeho webového servisu, ale také jako nejrůznější návody, doporučení a rady, které najdete na doméně irealitka.cz. Ale to stále není vše. Pokud si nebudete vědět rady ani poté, co si přečtete naše články či zhlédnete naše videa, můžete se na nás kdykoli obrátit se svým dotazem na bezplatnou realitní, právní a finanční poradnu anebo si domluvit konzultaci. Spolehněte se na to, že své klienty nikdy nenecháme na holičkách!

7) Naše služby čerpáte bez závazků, nejste omezeni výpovědní lhůtou a platíte jen za služby, které skutečně využíváte

Tato ikona garantuje 100% kvalitu poskytnutých služeb. Součástí filozofie iRealitky je v neposlední řadě absolutní transparentnost a férové jednání. Projevuje se to v našem celkovém přístupu založeném na přesvědčení, že máte právo se svobodně a bez jakýchkoli omezení rozhodnout, zda budete využívat naše služby, nebo se rozhodnete prodat nemovitost po vlastní ose. Nesvazujeme vás žádnými nevýhodnými smlouvami, dvouměsíčními výpovědními lhůtami nebo smluvními pokutami. Kdykoli se můžete rozhodnout, že čerpání služeb iRealitky ukončíte.

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát