Převod nemovitosti a dokončení obchodu

Ikona fajfky v zeleném poli vždy značí úspěch.

Poslední krok bývá často nejtěžší. To platí i u dokončení prodeje nemovitosti. Poradíme vám, jak závazně rezervovat nemovitost. Získáte od nás také přesný harmonogram kroků, které povedou k úspěšnému dokončení prodeje. Chybět nebudou ani varování před možnými riziky a komplikacemi. V případě, že nastanou, vám samozřejmě navrhneme nejlepší možná řešení.

V této fázi oceníte náš právní servis specializovaný na nemovitostní právo

Zajistíme pro vás veškerou smluvní dokumentaci a zaručíme, že vše bude právně v pořádku. Tato právní záruka platí i po prodeji. U renomované právní kanceláře s působností po celé České republice zařídíme pojištěnou advokátní úschovu kupní ceny. Zkrátka, ujišťujeme vás, že po právní stránce bude vše bezchybné.

Pomůžeme vám i se samotným předáním nemovitosti. Náš návod, rady a tipy vám pomohou vyvarovat se možných nepříjemností v budoucnu. Díky nám vše poběží, jak má, a obchod bude rychle a správně uzavřen ke spokojenosti vaší i kupujícího.

Vidíte sami, jak je prodej nemovitosti přes iRealitku snadný a výhodný. Tak proč to odkládat? Začněte prodávat třeba hned teď!

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát