Jak provést zájemce po nemovitosti s využitím technik smyslového prodeje a dalších metod home stagingu

Čisté a prosvětlené pokoje jsou základními podmínkami dobrého prodeje nemovitosti.

Nikdo nezná vaši nemovitost lépe než vy. Pokud při prohlídce provází klienta majitel domu nebo bytu, je pravděpodobnost uzavření obchodu mnohem vyšší, než když tohle řeší realitní makléř. Máte-li obavy, že něco při osobním setkání pokazíte, můžeme vás uklidnit, naši specialisté pro vás připravili všechny důležité informace, rady a tipy, jak udělat bezchybnou prohlídku. Díky tomu zvládnete všechny moderní metody tzv. home stagingu, tedy profesionální přípravy nemovitosti na prohlídku.

Nemovitost připravíte na prohlídku tak, že nikdo neodolá!

Dostanete od nás formulář, v němž budete mít vše, na co při prohlídce nesmíte zapomenout. Připravíme vám také podrobný návod, jak nachystat nemovitost na prohlídku, jak potenciálního kupce vést a v neposlední řadě vám poradíme, jak odhalit falešné kupce či realitní makléře, kteří si u vás jen mapují terén. Vysvětlíme vám, co znamená smyslový prodej. Heslo „oči nakupují, peníze platí“ totiž funguje u nemovitostí několikanásobně.

Využijte pro plánování prohlídek chytrý online kalendář

Máte strach, že nezvládnete prohlídky dobře naplánovat a před vašimi dveřmi zavládne chaos? I na tohle jsme mysleli. Na svém účtu si v online kalendáři předem nastavíte přesné termíny, kdy může prohlídka nemovitosti proběhnout. Zájemce o nemovitost následně vybere vyhovující datum a čas. Je to jednoduché, rychlé a ušetří vám to spoustu času.

Jak vybrat nejlepšího kupce? Jak vyjednávat o ceně? Jak nenaletět? Dozvíte se v dalším kroku.

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát