Připravte svou nemovitost k prodeji či pronájmu jako profík

Poradíme, jak připravit nemovitost k prodeji a profesionálně ji nafotit.

Než se vůbec pustíte do prodeje nemovitosti, je nezbytné se na to pořádně připravit. Když jdete na rande, dáte si hodně záležet na tom, abyste pro svůj protějšek byli neodolatelní. A úplně stejně postupují realitní makléři, když prodávají byt či dům. Dají si hodně práce s tím, aby se nemovitost stala pro potenciální kupce neodolatelná. A protože v iRealitce působí opravdu špičkoví makléři, budete na přípravě své nemovitosti pracovat s těmi nejlepšími odborníky na trhu.

Home staging, metoda odosobnění, technika smyslového prodeje a další pojmy realitního světa

Dodáme vám podrobný návod, díky němuž správně a poutavě nafotíte prodávanou nemovitost, případně ji pro vás sami nafotíme. Zasvětíme vás také do tajů disciplíny zvané "home staging", která často i velmi nenápadnými detaily zvyšuje hodnotu nemovitosti v očích kupce. Naučíte se tak využít například metodu odosobnění a další techniky, s nimiž můžete podstatně zvednout prodejní cenu svého rodinného domu či bytu. V dnešní době smyslového prodeje (nemovitost si kupci vybírají podle všech svých smyslů) jsou tyto postupy nezbytné k úspěšnému prodeji.

Správné informace o nemovitosti jsou důležitým předpokladem úspěchu

Podstatnou složkou jsou také kvalitní informace o prodávané nemovitosti (dispozice, rozměry, podlaží, vybavenost). I k tomu od nás dostanete jasné a přesné instrukce. Dozvíte se, jaké údaje zdůraznit a o kterých raději spíše pomlčet. Poradíme, jak odpovídat na nepříjemné otázky a jak celkově zapůsobit na kupce, abyste ho správně naladili.

Nemovitost máte připravenou. Pojďte se naučit, jak určit prodejní cenu.

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát