Zpět na seznam videí

Rodinný dům Vysoká nad Labem

  • Délka: 2:26
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej novostavby rodinného domu o dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, terasou, velmi klidnou zahradou a krytým parkovacím stáním v obci Vysoká nad Labem u Hradce Králové. Jedná se o polovinu dvojdomu s užitnou plochou 103 m2 ve dvou nadzemních podlažích. 

 

V přízemí je situován velmi prostorný obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu a zahradu, koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost a chodba se schodištěm do patra. Tam nalezneme ložnici, dětský pokoj, pracovnu, koupelnu s vanou a samostatné WC. Z chodby se pak výsuvným schodištěm dostaneme ještě na prostornou půdu, která je naprosto ideální pro uskladnění sezónních a méně často využívaných věcí. 

 

Nemovitost je postavena z kvalitních materiálů, je velmi stylově zařízena a prodává se právě i včetně veškerého vybavení. Vy se tak bezstarostně můžete nastěhovat pouze s osobními věcmi a začít zde pohodlně bydlet. 

 

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřinu, vodovod, kanalizaci i plynovod. Vytápění je zajištěno právě plynovým kotlem. 

 

K domu náleží zahrada s terasou a posezením, kde můžete v soukromí posedět s rodinou či přáteli, grilovat či jen tak relaxovat. 

 

V obci Vysoká nad Labem pak nalezneme nejen kvalitní občanskou vybavenost - MŠ, obchod se smíšeným zbožím, večerku, poštu, autobusovou dopravu a MHD z Hradce Králové, obecní úřad, restauraci apod. - ale především kvalitní sportovní vyžití - víceúčelová hala, tenisový kurt, beach-volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, dětské hřiště a také desítky kilometrů lesních cyklotras, které si opravdu užijete. 

 

A pokud by Vám snad něco chybělo, tak do Hradce Králové to máte pouze 5 min. autem, do Pardubic 15 min. a nájezd na dálnici D11 je vzdálen pouhých 5 km. Vysoká nad Labem je zkrátka místem pro kvalitní a moderní bydlení. 

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz