Zpět na seznam videí

Rodinný dům Roudnice u Hradce Králové

  • Délka: 2:00
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej rodinného domu o dispozici 3+1 a užitné ploše 92 m2, s dalšími navazujícími prostory (104 m2) a obrovskou půdou (247 m2) v obci Roudnice (okr. Hradec Králové). Dům stojí na pozemku o velkorysé výměře celkem 2.025 m2 a jeho zastavěná plocha činí 274 m2. Celý pozemek je pak v ÚP veden jako stavební.

 

V domě nalezneme - vstupní chodbu, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, pracovnu, koupelnu, samostatné WC a chodbu, propojující obytnou část domu se sklepem a dílnou. Na zmíněné obytné prostory domu o výměře 92 m2 přímo navazují nebytové prostory o velikosti dalších 104 m2 - konkrétně jde právě o dílnu a 2 další místnosti, které jsou aktuálně využívané jako sklady. Dům disponuje rovněž menším sklepem s uhelnou (10 m2), kde se nachází kotel na tuhá paliva zajišťující vytápění domu. Nad celým domem pak nalezneme ještě obrovskou půdu o rozloze dalších 247 m2. 

 

Jedná se o dům v dobrém stavu, na kterém byla započata rekonstrukce: rozvody vody + odpady v koupelně a kuchyni a dále nově vyvložkovaný komín (2019). Dokončení rekonstrukce však již čeká na nového majitele. 

 

Do domu je zavedena elektřina, voda je zajištěna ze studny (vodovod je na hranici pozemku), odpady jsou řešeny formou septiku a plynovod je na hranici pozemku. Vytápění domu je pak řešeno kotlem na tuhá paliva a ohřev vody bojlerem. 

 

V obci Roudnice se pak nachází kvalitní občanská vybavenost - MŠ, 3 zastávky autobusu, prodejna se smíšeným zbožím, obecní úřad, přírodní amfiteátr, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště s kabinami, dětské hřiště, hospoda U Formana, občerstvení V Lesejčku atd. Při silnici na Chlumec na Cidlinou je motorest "U sedláka Chvojky", který nabízí kromě dobré kuchyně též ubytování. Krajinu na západním okraji vesnice dotváří rozsáhlé vodní plochy, které celoročně poskytují kvalitní zázemí pro rybářské sporty.

 

Do Hradce Králové (15 km), kde se nachází kompletní občanská vybavenost, bohatá nabídka služeb a vyžití, se autem dostaneme do 20 min. a nájezd na dálnici D11, s perfektním spojením na Prahu, je vzdálen pouhých 5 km. Obec Roudnice je tak zkrátka místem pro kvalitní bydlení i rekreaci.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz