Zpět na seznam videí

Prodej rodinného domu Holice

  • Délka: 2:42
  • Publikováno: 4.4.2022

Prodej rodinného domu o dispozici 5+1, navíc se třemi terasami, velmi prostornou garáží a další budovou vhodnou nejen k podnikání. Nemovitost se nachází v klidné části města Holice - Staré Holice, na ulici Hanzlova. 

 

Jedná se o dvoupodlažní částečně podsklepený dům s užitnou plochou o velikosti 194 m2, přičemž k domu ještě dále náleží venkovní terasa (20 m2), sklep (+ technické zázemí pro vytápění a ohřev vody; 17 m2) a velká garáž (40 m2). 

 

Dále na pozemku nalezneme ještě jednu budovu zkolaudovanou pro podnikání, která nyní slouží jako masážní salon. Dům leží na pozemku o výměře 635 m2 a jeho zastavěná plocha činí 215 m2. 

 

V přízemí domu je situována vstupní hala, kuchyň, velmi prostorný obývací pokoj, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. V patře pak nalezneme ložnici s terasou, dětský pokoj a ještě jeden pokoj s další samostatnou terasou. 

 

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a tak je zde k dispozici elektřina, voda, kanalizace i plyn. Vytápění domu je zajištěno právě plynovým kotlem. 

 

V Holicích nalezneme kompletní občanskou vybavenost - školky, školy, obchody, supermarkety, restaurace, MHD, autobusovou i vlakovou dopravu, dětská hřiště, poštu, lékárnu, kulturní dům, kino a další služby a vyžití. Je tu zkrátka vše, na co si vzpomenete a nic Vám tu tak chybět nebude.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát