Zpět na seznam videí

Prodej Hotelu Orličan

  • Délka: 7:17
  • Publikováno: 24.4.2022

Prodej naprosto jedinečného hotelu, tvořícího dominantu náměstí T. G. Masaryka v Rokytnici v Orlických horách. Jedná se rodinný, špičkově vybavený Hotel Orličan***, jehož hlavní a konkurenční výhodou je skvělé hodnocení od hostů na nezávislých platformách jako jsou Google či Booking. 

 

Hotel je po kompletní a nákladné rekonstrukci, která skončila v roce 2019, od střechy až po sklep a tak jej po vyřízení nezbytné administrativy můžete pohodlně převzít v jeho současném plném provozu a bez dalších nutných investic. Celá budova je vybavena luxusním, na zakázku vyrobeným nábytkem a stylovými designovými prvky na míru. 

 

Celková plocha prodávaného pozemku, na kterém se mj. nachází i parkoviště pro hosty hotelu, činí 1.504 m2, z čehož 690 m2 je plocha zastavěná. A je zde možnost přikoupit i navazující pozemek o výměře dalších 2.648 m2. 

 

Hotel má celkem 4 podlaží (1 PP a 3 NP), jejichž užitná plocha činí velkorysých 1.679 m2. Celková plocha, kterou je možné využít pro komerční účely, pak činí dokonce 2.493 m2.

 

Dispozice jednotlivých podlaží:

 

Suterén - sklady, soc. zázemí, technické místnosti, kotelna (vytápění primárně zajišťuje kotel na LTO) apod. 

 

Přízemí - hlavní restaurace rozdělená do 3 částí (kap. 88 osob) + 2 samostatné bowlingové dráhy + soukromý salonek s kulečníkem. Dále kuchyň, soc. zázemí, chodba se schodištěm a další menší restaurace (kap. 25 osob), kterou lze v létě rozšířit o zahrádku (kap. 35 osob). 

 

1. patro - 7 pokojů (celkem 16 lůžek) kategorie DELUXE (každý laděn do jiného designové stylu na zakázku) s vlastním soc. zázemím, LED TV a minibarem. Dále je zde prostorná konferenční místnost (kap. 25 osob) s vlastním barem a špičkovou audio-vizuální technikou, a recepce. 

 

2. patro - dalších 9 podkrovních pokojů (celkem 24 lůžek), opět všechny s vlastním soc. zázemím, LED TV a minibarem.

 

Celkově tak můžete ubytovat až 40 hostů a v restauračních prostorách jich obsloužit až 148. 

 

Hotel dále ještě disponuje půdními prostory, kde se mj. nachází vzduchotechnická jednotka. 

 

Jedná se o jediný hotel svého druhu v okolí s perfektní polohou přímo na náměstí a dobrou viditelností z hlavní silnice směrem na nedaleké Říčky v Orlických horách s vyhlášeným ski-areálem. V okolí je pak kromě dalších lyžařských středisek i mnoho jiných zajímavých míst - např. rozhledna Velká Deštná, pevnost Hanička, Masarykova chata, Pastvinská přehrada apod. 

 

Prostředí a příroda Orlických hor zkrátka poskytují dokonalé místo pro relax, turistiku, cyklistiku, lyžování a další aktivity, za kterými sem každý rok přijedou stovky tisíc lidí z Česka, Polska i Německa. Právě díky tomu má Hotel Orličan zajištěnou celoroční klientelu, a to především v letní a zimní sezoně, které jsou výnosově prakticky rovnocenné.

 

Pokud hledáte špičkově zavedený hotel, s vynikajícím hodnocením a skvělou kuchyní, je tato nabídka určena právě pro Vás. 

 

Pro více informací či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát