Zpět na seznam videí

Prodej dvou rodinných domů Máslovice Praha-východ

  • Délka: 4:01
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej dvou rodinných domů se dvěma garážemi, bazénem, vlastní vinicí, okrasným jezírkem a vkusně osazenou zahradou, a to vše na pozemku o celkové výměře 1.141 m2 v obci Máslovice (okr. Praha-východ). Jedná se o klidnou a malebnou obec, která je tvořená z velké části lesy a krásnou přírodou a která je součástí přírodního parku Dolní Povltaví. Přitom se nachází se v okresu Praha-východ a leží pouhých 10 kilometrů od severního okraje Prahy. Ba co víc, na stanici metra Kobylisy se autem dostanete za 20 minut.

 

První z domů má dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, samostatnou toaletou, technickou místností a spíží. Celková užitná plocha domu činí velkorysých 141 m2 a před vstupem do domu je vybudována ještě krytá terasa o velikosti 8 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům, v jehož přízemí je primárně situována dominantní prostorná obývací místnost s kuchyní a stylová koupelna. Již na první pohled je zřejmé, že zde byly použity prémiové materiály a designové prvky. V patře jsou pak umístěny 2 ložnice, obývací místnost a koupelna. 

 

Druhý dům je rovněž dvoupodlažní, jeho dispozice je 3+1 se dvěma koupelnami a užitná plocha činí 85 m2. V přízemí nalezneme kuchyň s obývací místností a koupelnu s toaletou. V patře potom další dva pokoje, sloužící nyní jako ložnice a dětský pokoj, a malou koupelnu s toaletou. 

 

Celková užitná plocha obou domů činí 234 m2. Další nespornou výhodou této nemovitosti jsou venkovní technické místnosti a prostory o celkové ploše dalších 49 m2. Dále pak 2 garáže o velikosti 18 a 15 m2 a také zastřešené nádvoří u prvního z domů o velikosti 68 m2, kde pohodlně zaparkujete další 4 auta. 

 

Kromě těchto praktických prostor na pozemku dále nalezneme bazén s rozměry 3,5 x 5 metrů, venkovní posezení s grilem, okrasné jezírko a vkusně osazenou zahradu.

 

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do žumpy (obec plánuje v následujících letech výstavbu kanalizace). Plynovod je pak na hranici pozemku. Vytápaní je zajištěno elektrickými přímotopy a v přízemí domů také podlahovým topením. 

 

V obci Máslovice nalezneme mateřskou školu, obecní úřad, knihovnu, pekárnu, nově zrekonstruovanou restauraci s tanečním sálem, dětské hřiště, sportovní hřiště s tenisovým kurtem, fotbalové hřiště, muzeum másla apod. Pro sportovní a rekreační nadšence pak bude ideální cyklistická stezka kolem Vltavy až do pražských Holešovic.

 

Dopravní dostupnost pak zajišťuje primárně autobus, kterým se za 20 minut dostanete do pražských Kobylis. Dále je pak možnost využít přívoz a následně vlakovou dopravu z města Libčice nad Vltavou. 

 

Obchod s potravinami pak nalezneme v okolních obcích (Postřižín, Hoštice), ZŠ ve městě Klecany a další občanskou vybavenost, služby a vyžití ve městech Odolena Voda a Kralupy nad Vltavou.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz