Zpět na seznam videí

Prodej domu Praha - Komořany

  • Délka: 2:04
  • Publikováno: 18.12.2019

Nabízíme k prodeji výjimečnou novostavbu rodinného domu zkolaudovaného v září roku 2019 s podlahovou plochou 336,6 m2 a celkovou výměrou pozemku 495 m2 v žádané lokalitě Praha 4-Komořany. Dům disponuje nejmodernějšími technologiemi v nejvyšší kvalitě s důrazem na hospodárnost - aktuálně nejlepší Tepelné čerpadlo na trhu se dvěma vrty od švédského výrobce NIBE, podlahové topení s ovládacími prvky SIEMENS, vzduchotechnika řízená výkonnou rekuperační jednotkou zn. NILAN (která zajišťuje cirkulaci vzduchu v celém domě a upravuje teplotu dle potřeb) a zvonek s videopřenosem. Dále pak dálkově ovládané rolety, garážová vrata, vjezdová brána, zabezpečovací systém včetně kamerového systému, který umožňuje dům sledovat kdykoliv na Vašem mobilním zařízení. Režie domu je tak díky moderním technologiím velmi nízká.

Výhody této nemovitosti: nadčasový a útulný design, bezbariérové přízemí domu, kamerový systém a alarm, koupelna s toaletou v každém patře, nízké náklady na bydlení a možnost okamžitého nastěhování.

Dispozice jsou následující: Přízemí domu je řešeno bezbariérově. Tvoří jej vstupní hala s přímým vstupem do garáže (45,5 m2) pro dva automobily a s el. zásuvkou na 380V. Prostorný obývací pokoj (s přípravou pro kuchyňský kout, výhledem a vstupem do zahrady), ložnice a koupelna s WC.

1. patro tvoří: hlavní obývací pokoj (45,5 m2) s balkonem (8 m2) a přípravou pro kuchyňský kout), hala (4,8 m2), technická místnost pro pračku, WC s pisoárem, koupelna (12 m2), ve které se nachází vířivá vana, sprchový kout, dvě umyvadla a WC, šatna (8,7 m2) a prostorná ložnice (30,8 m2) s výhledem do zahrady.

2. patro sestává z: ložnice (27,1 m2), pracovny (17,5 m2), hala (4,8 m2), koupelny (9,6 m2), šatny (6,4 m2) se vstupem na střechu a dva pokoje (2 x 19,2 m2).

Střed domu protíná designové schodiště se skleněným zábradlím.

Zahrada je ve dvou výškových úrovních oddělených gabionem. Na zahradě se také nachází studna s přípravou pro využívání vody ke splachování WC.

Dům je situován na velmi klidném místě s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy a kompletní občanskou vybaveností. Okolí domu je obklopeno romantickou přírodou s možností sportovního vyžití (squash, golfové hřiště, tenisové kurty, cyklostezky apod.).

Srdečně Vás zveme na prohlídku.

Prodej nemovitosti nebyl nikdy snadnější. Lepší prodej v hrsti, nežli makléř na střeše a když banku, tak iRealitku budete mít rádi.

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

Twitter - https://twitter.com/iRealitka

#bezrealitky, #reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #apple, #praha