Zpět na seznam videí

Prodej domu Police nad Metují

  • Délka: 2:30
  • Publikováno: 21.11.2021

Prodej domu s velkým investičním potenciálem prakticky v centru města Police nad Metují, ul. Soukenická. Jedná se o dvoupodlažní dům s podkrovím, který je velmi prakticky řešen. V přízemí nalezneme komerční prostory, v patře pak opravdu velmi prostorný byt a nad ním pak ještě obrovské podkroví, které umožňuje další bytovou vestavbu. 

 

Právě v prvním patře domu nalezeme velký byt o dispozici 3+1, jehož užitná plocha díky prostorným místnostem činí dnes již téměř nevídaných 108 m2. Byt je také krásně prosvětlen, a to nejen díky orientaci domu, ale také velkým oknům, která navíc již v minulosti byla vyměněna za plastová. Celkově je byt ve velmi pěkném a udržovaném stavu. 

 

Po cestě nahoru do podkroví se v mezipatře nachází ještě prostorná terasa, ze které je výhled nejen do okolí, ale také na menší zahrádku s posezením náležící k domu. 

 

Podkroví se rozléhá přes celý půdorys domu a nabízí tak dalších 108 m2 užitné plochy. Je zde možnost další bytové vestavby, která představuje významný investiční potenciál nemovitosti. 

 

V přízemí jsou situovány komerční prostory. V jedné části je zařízena prodejna obuvi, druhá část v současnosti není využívána ke konkrétním účelům. Právě komerční potenciál domu určitě také stojí za zmínku, neboť se dům nachází na dobře viditelném a dostupném místě, navíc s kompletní občanskou vybaveností v pěší dostupnosti - Masarykovo náměstí je vzdáleno pouze 150 m od domu. 

 

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě kromě plynu. Vytápění zajišťuje kombinovaný kotel na tuhá paliva a o ohřev vody se stará bojler. 

 

Vzhledem k dispozici domu je možné tuto nemovitost využít různými způsoby: spojení vlastního bydlení s podnikáním; spojení vlastního bydlení s pronajímáním zbylých prostor; pronájem celého domu; a především pak výstavba bytů v podkroví a jejich následný pronájem v kombinace s libovolnou z výše uvedených variant.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

#reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #jicin, #apple

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát