Zpět na seznam videí

Prodej chalupy Volanice

  • Délka: 3:15
  • Publikováno: 21.11.2021

Prodej chalupy na krásném a klidném místě hned vedle doslova kouzelné třešňové aleje v obci Volanice, okr. Jičín. Jedná se o jednopodlažní dům o dispozici 3+1 se spíží, koupelnou, samostatnou toaletou a vstupní verandou s podlahovou plochou 84 m2. K dispozici je pak v domě také podkroví / půda. 

 

Kromě domu nalezneme na pozemku o výměře velkorysých 1.566 m2 také krásnou a skvěle zachovanou stodolu o celkové užitné ploše 106 m2. Nalezneme v ní např. garáž, skladovací prostor, dřevník a především nyní zcela nevyužitý obrovský otevřený prostor v podkroví. Na udržované zahradě pak nalezneme ovocné stromy a záhony vhodné k pěstování všeho, co máte rádi. 

 

Dům je v původním stavu a tak vhodný k rekonstrukci. Po technické stránce je však dům naprosto v pořádku. Stavba je napojena na elektřinu. Odpady jsou řešeny formou septiku s přepadem do veřejné kanalizace. Voda je do domu přivedena ze studny. Přípojka veřejného vodovodu je u hranice pozemku. Vytápění domu je řešeno formou kombinovaného kotle na tuhá paliva.

 

V docházkové vzdálenosti od domu nalezneme mateřskou školu, samoobsluhu, multifunkční dětské a sportovní hřiště apod. Obec Volanice je vzdálena cca 20 min. od Jičína, kde je mnoho pracovních příležitostí. A pokud byste chtěli dům využívat spíše jako chalupu, pak Vás jistě potěší dojezdová vzdálenost z Prahy či Hradce Králové cca 1 hodina.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

#reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #jicin, #apple

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát