Zpět na seznam videí

Prodej bytu 3+1 se dvěma sklepy, Skuteč (okr. Chrudim)

  • Délka: 1:51
  • Publikováno: 13.10.2022

Prodej bytu o dispozici 3+1 se dvěma sklepy, který se nachází ve vyhledávané lokalitě města Skuteč na ulici Československé armády v těsné blízkosti centra města. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována v posledním 3. NP cihlového bytového domu. Podlahová plocha bytu činí 61 m2 a náleží k němu ještě dva velké sklepní prostory o celkové velikosti 10 m2. Celková užitná plocha prodávané nemovitosti má tak výměru 71 m2.

 

V bytě nalezneme prostorný obývací pokoj (19 m2), kuchyň (7.4 m2), pokoj (15.4 m2), ložnice (9.7 m2), koupelna s vanou (2.1 m2), samostatné WC (1 m2) a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi (6.5 m2). 

 

Byt je v původním, udržovaném stavu a především je ihned k dispozici. Lze se tak okamžitě nastěhovat a začít bydlet. Pro náročnější klienty je pak byt připraven pro rekonstrukci dle jejich přání a představ.

 

Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěno ústředním plynovým kotlem a je zde možnost si zatopit i v krbových kamnech umístěných v pokoji a vychutnat si tak příjemnou atmosféru a teplo domova při dlouhých zimních večerech. 

 

Parkování je možné bez problému zdarma přímo před domem. 

 

V bezprostřední blízkosti domu nalezneme kompletní občanskou vybavenost a dopravní dostupnost - MŠ, ZŠ, autobusovou i vlakovou zastávku, obchody, restaurace, městský úřad, poštu, lékárnu, sportovní halu, zimní stadion, kulturní klub a další služby

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz