Zpět na seznam videí

Prodej bytu 1+kk s balkonem (52 m2), Lipno nad Vltavou

  • Délka: 1:49
  • Publikováno: 17.5.2019

Prodej bytu 1+kk s balkonem o výměře 52 m2 v OV, který se nachází v 1. NP cihlového domu. Cena je včetně provize, včetně právního servisu a daně z nabytí nemovitosti. Byt je v osobním vlastnictví, a tak je možné s ním volně disponovat podle vlastních představ. 

 

Jedná se o byt v objektu Rezidence Club Canada. Jednotka se prodává s veškerým vybavením kuchyně a obytné části. Pěkný výhled na vodní nádrž Lipno. V uvedené ceně je i jedno parkovací stání před bytovým domem. 

 

Nabídka je vhodná jako investice. V docházkové vzdálenosti se nachází vodní nádrž, ski areál, bazén, kavárny, restaurace atd. V resortu je možné sjednat služby recepce a správy apartmánu včetně úklidu. 

 

Nemovitost je zajímavá pro komerční pronájem (nízké měsíční náklady), neboť leží nedaleko od města s bohatým výběrem služeb. Lipno nad Vltavou je navíc atraktivní lokalita pro zimní i letní dovolenou, protože nabízí veškeré sportovní i rekreační vyžití. V dojezdové vzdálenosti je též vyhledávaný Český Krumlov nebo hraniční přechod do Rakouska.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka 

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr 

Instagram - https://instagram.com/irealitka/ 

LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz 

Twitter - https://twitter.com/iRealitka 

 

#bezrealitky, #reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #apple