Zpět na seznam videí

Prodej bytu 4+kk v Lanškrouně

  • Délka: 2:51
  • Publikováno: 25.10.2021

Prodej naprosto exkluzivního bytu o dispozici 4+kk s obrovskou terasou v klidné části centra Lanškrouna, na ul. T. G. Masaryka. Byt vznikl propojením dvou bytů o dispozici 2+kk a nyní tak nabízí dostatek místa i pro větší rodinu, neboť celková užitná plocha bytu i s terasou má výměru 155 m2. Byt má také 2 samostatné koupelny a 2 samostatné toalety. 

 

Samotná terasa má velikost 50 m2 a je orientovaná do klidného vnitrobloku, na kterém se nachází uzavřená zahrada, kterou mohou využívat výhradně rezidenti domu. Můžou zde tak bezpečně trávit čas vaše ratolesti. 

 

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována ve 2. NP (celkově ze 4 NP) zděného bytového domu z roku 2008. V bytě byly použity velmi kvalitní materiály, jako např. luxusní italská mrazuvzdorná a protiskluzová dlažba v dekoru dřeva, termoizolační trojskla v oknech apod.

 

Dům se nachází v bezprostřední blízkosti centra města a tak máte přímo po ruce nejen veškerou občanskou vybavenost, jako je MŠ, ZŠ, obchody, poštu, lékárnu, dětské hřiště apod., ale také restaurační, kulturní i sportovní vyžití. 

 

A pokud máte raději naprostý klid a přírodu, tak za 5 minut chůze od domu dojdete do parku či zámecké zahrady. Autem se pak za 2 minuty dostanete na lanškrounské rybníky, kde můžete nerušeně relaxovat. Lanškroun je také brána do Orlických hor a tak je tu pro milovníky lyžování rovněž Skiresort Buková Hora vzdálený pouze 25 minut autem, který nabízí dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor.

#reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #jicin, #apple

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát