Zpět na seznam videí

Prodej bytu 2+1 Jičín, Lidické náměstí

  • Délka: 2:04
  • Publikováno: 22.9.2021

Prodej bytu o dispozici 2+1, který se nachází téměř v centru Jičína v perfektní lokalitě na Lidickém náměstí. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována ve zvýšeném přízemí osmipodlažního panelového domu s výtahem. Celková užitná plocha bytu činí 52 m2 a náleží k němu ještě sklepní kóje.

Byt se skládá z chodby, obývacího pokoje, ložnice, samostatné kuchyně, koupelny a WC. V suterénu domu je pak zmíněný sklep.

V bytě jsou zavedeny všechny veřejné inženýrské sítě. Byt je v pěkném stavu a připraven k okamžitému užívání či případné rekonstrukci dle nejmodernějších trendů a představ nového majitele.

Dům již revitalizací prošel - plastová okna, zateplení, fasáda, střecha, stoupačky, vchodové dveře (čip), výtah apod. SVJ je bez dluhu.

Jedná se o vskutku dokonalou lokalitu v bezprostřední blízkosti klidného parku a zároveň kompletní občanské vybavenosti. V pěším dosahu totiž nalezneme MŠ, ZŠ, obchody, dětské hřiště, autobusovou i vlakovou dopravu, lékárnu a další služby a samozřejmě také restaurační, kulturní i sportovní vyžití.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

#reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #jicin, #apple

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát