Zpět na seznam videí

Prodej bytu 1+kk Praha - Horní Měcholupy na okraji Hostivařského lesoparku

  • Délka: 3:06
  • Publikováno: 27.5.2021

Prodej krásného bytu 1+kk s balkonem a vlastním garážovým stáním, který se nachází v atraktivní lokalitě Praha 15 - Horní Měcholupy, ve slepé ulici Padovská, v přímém sousedství Hostivařského lesoparku. Bydlení v této lokalitě je spojením dokonalého klidu v krásné přírodě a vynikající dostupnosti do centra města. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována v posledním 6. NP zděného bytového domu (2005) s výtahem. Podlahová plocha bytu má výměru 30.5 m2 + balkon 4 m2 + sklepní kóje 2.5 m2. K bytu náleží také garážové parkovací stání v suterénu domu.

 

Součástí prodeje je i veškeré vybavení - kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči (trouba, lednice s mrazákem, myčka, sklokeramická varná deska a digestoř), veškerý nábytek (obývací stěna s pracovním stolkem, šatní skříň, houpací křeslo) a také pračka. V obytné místnosti jsou položeny dubové parkety, které v minulých letech prošly renovací. V koupelně a chodbě je pak položena dlažba.

 

Byt má výhodnou jižní orientaci a také střešní okno, které napomáhá dokonalému prosvětlení bytu. Z balkonu je krásný výhled do klidného vnitrobloku.

 

Nesporně největší výhodou bytu je přímé sousedství s Hostivařským lesoparkem, který poskytuje rekreační a sportovní možnosti pro velkou část obyvatel Prahy. A pokud z tohoto klidného místa potřebujete dojíždět např. za prací do centra Prahy, žádný problém. Přibližně 400 m od domu je vzdálena zastávka MHD Livornská, ze které se po přestupu na metro (Háje) a nebo vlak (přímo v Horních Měcholupech) do 30 minut dopravíte do samého srdce Prahy.

 

Naprostou samozřejmostí je vynikající občanská vybavenost v bezprostředním okolí domu - MŠ, ZŠ, obchody, supermarkety, dětská hřiště, pošta apod. a také restaurační, kulturní i sportovní vyžití.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz

Twitter - https://twitter.com/iRealitka

#superman, #viktorornst, #reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #apple, #jicin