Zpět na seznam videí

Prodej apartmánu 1+kk (41 m2) v resortu Club Canada, Lipno nad Vltavou

  • Délka: 1:53
  • Publikováno: 17.5.2019

Prodej apartmánu 1+kk v resortu Club Canada o výměře cca 41 m2. K apartmánu náleží balkon a je krásný výhled na přehradu Lipno. Kapacita od 3 do 4 osob. 

Cena je včetně provize, právního servisu, a daně z nabytí nemovitosti. 

 

Byt je v osobním vlastnictví, a tak je možné s ním volně disponovat podle vlastních představ. 

 

Rezidence Club Canada je čtyřhvězdičkovým ubytovacím zařízením sportovně turistického charakteru, které je určené zejména pro skupinovou rekreaci a skupinové akce. 

 

Objekt se nachází v malebném prostředí horské obce Lipno nad Vltavou. Strategicky výhodná poloha hotelu je vhodná pro celoroční rekreaci, zimní i letní sporty a výlety, pro organizaci tematických akcí a událostí, teambuildingů, harmonizačních pobytů. Možnost pobytů organizovaných na míru včetně stravy a přípravy speciálních jídel, venkovního grilování a podobně dle požadavku klientů.

 

Rezidence Club Canada je samostatně stojícím objektem s 36 apartmány. V přízemí objektu se nachází prostorná klubovna a terasa s krbem a barem, kterou lze využít dle individuálních potřeb ubytovaných jako společenskou místnost, učebnu apod. pro individuální workshopy. Pro prezentace nebo přehrávání filmů je k dispozici dataprojektor a velkoplošná TV.

 

Umístění hotelu zajišťuje klientům naprosté soukromí, přičemž jeho dopravní dostupnost je výborná. Hotelovým hostům je dále k dispozici lyžárna a kolárna. Ke klidnému posezení lze využít terasu s venkovním grilem a přilehlou zahradu. 

 

Pro teambuildingové a výukové akce lze využít vlastní pozemek. Parkování je zajištěno v areálu objektu pro přibližně 50 vozidel. Navíc je k dispozici Wi-Fi v celém objektu Club Canada. 

 

Během sezóny nabízíme možnost stravování v restauraci/pivnici BouCZECH****.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka 

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr 

Instagram - https://instagram.com/irealitka/ 

LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz 

Twitter - https://twitter.com/iRealitka 

 

#bezrealitky, #reality, #nemovitosti, #bydleni, #byty, #domy, #pozemky, #apple

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Vložit inzerát