Zpět na seznam videí

Investiční nemovitost Police nad Metují

  • Délka: 2:38
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej velmi prostorného, zrekonstruovaného rodinného domu se 3 bytovými jednotkami, terasou a garáží, který se nachází ve městě Police nad Metují, ul. Na Babí. 

 

Díky své celkové dispozici je tato nemovitost naprosto ideální pro kombinaci trvalého bydlení v hlavní části domu a pronájmu dvou bytových jednotek v přízemí. Ostatně přesně takto je v současnosti dům využíván a generuje tak pravidelný měsíční příjem, kterým tak nemovitost získává zajímavý investiční potenciál. 

 

Dům prošel celkovou rekonstrukcí a kromě plynu je připojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem a můžete si také zatopit ve stylovém krbu, který se nachází v hlavní obývací místnosti.

 

K domu náleží pozemek o výměře 238 m2, přičemž zastavěná plocha činí 191 m2. Celková užitná plocha nemovitosti má velikost úctyhodných 260 m2 a podlahová plocha pak dokonce 336 m2. 

 

Dispozice hlavní části domu, která je situována v prvním patře a podkroví, je celkem 6+kk s terasou. V prvním patře nalezneme velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na prosluněnou terasu orientovanou na severo-západ. Dále se zde nachází ložnice, dětský pokoj, pracovna, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta. V podkroví jsou pak situovány ještě další 2 pokoje a toaleta.

 

V přízemí nalezneme prostornou garáž přístupnou z hlavní části domu a také již zmíněné další 2 bytové jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk, obě s vlastním sociálním zařízením a samostatným vchodem. Parkování je možné zdarma i na parkovišti naproti domu. 

 

V bezprostřední blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, dětské hřiště, autobusová zastávka, obchody, supermarket, restaurace, pošta apod. a pouhých 200 m od domu se nachází také Masarykovo náměstí nebo Bezděkův sad.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz