Zpět na seznam videí

Dvougenerační rodinný dům v obci Javor

  • Délka: 2:12
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej velmi prostorného dvoupodlažního rodinného domu s terasou, jehož největší výhodou je lokalita, ve které se nachází. Dům je totiž situován v klidné části obce Javor - části města Teplice nad Metují, obklopen krásnou přírodou a především pouze 15 minut od Adršpašsko-teplických skal, jež jsou navštěvovány pro svoje neodolatelné kouzlo, kterému Vy nyní můžete bydlet na dosah právě v tomto domě.

 

Dispozice domu je 2+1 v přízemí a 3+kk v patře. Nemovitost tak lze využít i jako dvougenerační. V přízemí se nachází kuchyň, 2 pokoje, koupelna, samostatná toaleta, dále technická místnost a prostorná chodba s přístupem do dílny a skladu, kde je situován ještě menší sklepní prostor. V patře pak nalezneme pokoj s kuchyňským koutem, pokoj se vstupem na terasu, ložnici, samostatnou toaletu a půdní prostory. 

 

Celková podlahová plocha domu činí 223 m2 a z toho 180 m2 je plocha užitná. K tomu je navíc v podkroví domu ještě další půdní prostor. 

 

Na pozemku se pak ještě nachází další samostatná stavba (o výměře dalších cca 36 m2), která Vám může posloužit jako kůlna, sklad či zahradní domek.

 

Celková plocha prodávaného pozemku má výměru 973 m2, z čehož 206 m2 je plocha zastavěná. 

 

Dům je určen k rekonstrukci a zařízení dle představ budoucího majitele. Stavba je napojena na elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku a voda je zajištěna ze studně, která leží na vedlejším obecním pozemku. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva. 

 

Nemovitost díky své poloze a umístění ve svahu poskytuje nejen klid, ale také krásný výhled do okolí. Pokud tedy hledáte klidné místo v přírodě, ať už k bydlení či rekreaci, tak toto může být nabídka právě pro Vás.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz