Zpět na seznam videí

Dům v Hradci Králové - Malšovice

  • Délka: 4:30
  • Publikováno: 29.6.2022

Prodej velmi prostorného dvoupodlažního rodinného domu se třemi bytovými jednotkami v exkluzivní lokalitě města Hradec Králové - Malšovice, ve slepé ulici Náhon. Dům leží na pozemku o celkové výměře 869 m2 a díky své poloze a orientaci poskytuje dostatek soukromí. K domu náleží velká zahrada s okrasnou skalkou, zahradní domek s posezením a dílnou a terasa s grilem. 

 

V domě nalezneme celkem 3 bytové jednotky: 2+1, 3+kk a 1+kk, jejichž celková užitná plocha má výměru velkorysých 202 m2. Zastavěná plocha domu činí 143 m2. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřina, kanalizace, plynovod a vodovod. Navíc je zde k dispozici i vlastní zdroj vody (studna). Vytápění domu je zajištěno ústředním topením (elektřina, plyn).  

 

V přízemí se nachází byt o dispozici 2+1, který je laděn do rustikálního stylu. Celková užitná plocha bytu činí 80 m2 a kromě dvou pokojů a kuchyně zde najdeme ještě prostornou šatnu, spíž, tech. místnost a také koupelnu s vanou a samostatné WC. 

 

V podkroví nalezneme nadstandardní byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 3+kk s terasou a celkové výměře 107 m2. Skládá se z velmi prostorné obytné místnosti s kuchyňským koutem, ložnice, dětského pokoje, koupelny s vanou a sprchovým koutem, samostatného WC a spíže. V létě pak v hlavní části bytu jistě oceníte klimatizaci a v zimě naopak stylová krbová kamna.  

 

Třetí bytová jednotka je situována rovněž v přízemí domu a stejně jako ostatní dvě jednotky má také svůj vlastní samostatný vstup. Její dispozice je 1+kk o výměře 15 m2 a skládá se z obytné místnosti s kuchyňskou linkou a koupelny se sprchovým koutem a WC.

 

Vzhledem k dispozici a velmi praktické členitosti domu, tak můžete nemovitost využít nejen pro vlastní vícegenerační bydlení nebo spojení bydlení s podnikáním, ale také pro investiční záměr. A to např. v podobě pronájmu bytových jednotek, které sami nevyužijete, či rozšíření stávající zástavby, neboť celý pozemek je územním plánem určen k výstavbě. 

 

Právě pozemek, jeho velikost a umístění jsou další klíčovou výhodou této nemovitosti. Ať už chcete v soukromí relaxovat na stylové zahradě s okrasnou skalkou, grilovat s přáteli na terase nebo si užívat jejich společnost za každého počasí v zahradním domku s posezením, tak zde si přijdete na své. 

 

Dále jistě oceníte, že veškerá občanská vybavenost Vám doslova leží u nohou. Např. ráno si můžete s dětmi v klidu přispat, protože do školy se dostanou za 30 sekund. Pokud jste milovníky sportu, určitě Vás nadchne multifunkční sportovní areál, který leží hned vedle domu, nebo také přilehlé městské lesy s desítkami kilometrů cyklotras. Do 5 minut chůze od domu se také nachází Obchodní centrum Futurum, pošta, mateřská škola, restaurace, A-Sport Bowling a další služby. 

 

Díky kombinaci polohy ve výjimečně žádané lokalitě a praktickému uspořádání domu je tak tato nemovitost naprosto jedinečnou příležitostí pro Vaše klidné a moderní bydlení. 

 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz