Zpět na seznam videí

Byt 3+1 v Hradci Králové, ul. Baarova

  • Délka: 1:52
  • Publikováno: 30.9.2022

Prodej bytu o dispozici 3+1 s lodžií a komorou na patře, který se nachází ve městě Hradec Králové - Pražské Předměstí, na ulici Baarova. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována v 8. patře (= 9. NP) dvanáctipatrového revitalizovaného panelového domu se dvěma výtahy. Byt je orientován na severo-západ (ložnice má pak okno i na jiho-západ), navíc do klidnější části města stranou od hlavní komunikace a lodžie tak nabízí krásný výhled do okolí.

 

Podlahová plocha bytu má výměru 75.5 m2 a skládá se z prostorné chodby, kuchyně, která nabízí dostatek prostoru i pro větší jídelní stůl, obývacího pokoje s přístupem na velkou lodžii s krásným výhledem na město, dále prosvětlené ložnice a dalšího pokoje, který lze využít jako pracovnu či dětský pokoj. V bytě nalezneme také koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. K bytu náleží také komora na patře o výměře 1.5 m2. 

 

Byt je v původním, ale velmi dobře udržovaném stavu, navíc ihned volný a tak se můžete kdykoli nastěhovat. A pokud preferujete bydlení v moderním stylu, byt je připraven k rekonstrukci dle Vašich představ. Vytápění bytu je zajištěno dálkově. Parkování je možné zdarma u domu. 

 

Poloha samotného domu je pak nespornou výhodou pro Váš každodenní život. Přímo u domu se nachází základní škola, mateřská škola, zastávka MHD, Obří akvárium, minizoo a do vzdálenosti 350 m pak naleznete supermarket, obchody, poštu, polikliniku, lékárnu, restaurace, dětské hřiště, fotbalový areál, tenisové kurty a mnoho dalšího.

 

Staňte se také našimi fanoušky a odběrateli na sociálních sítích:

Facebook - https://www.facebook.com/irealitka

YouTube kanál - https://www.youtube.com/irealitkaczr

Instagram - https://instagram.com/irealitka/

Linkedin - https://www.linkedin.com/company/irealitka-cz