logo
Pište na e-mail info@irealitka.cz
Nebo volejte +420 605 115 700

Tým iRealitky aneb Příběhy aktérů velkého realitního dobrodružství

iRealitka je asi první plně internetová realitní kancelář u nás. Klíčové jsou špičkové technologie, automatizace, skvěle zvládnuté IT. To by ale nefungovalo, kdyby za iRealitkou nestáli lidé s obrovskými zkušenostmi a touhou nabídnout zcela nový způsob prodeje nemovitostí. Přečtěte si, jak vypadala jejich cesta k této revoluční realitní službě.

Přestože studoval konzervatoř, vždycky se zajímal o obchod. Navíc jej nelákala nejasná budoucnost vystudovaného hudebníka. Vrhl se tedy na realitní trh. V červnu 2007 v Hradci Králové nastoupil do realitní kanceláře M&M reality holding, a.s.

První tři měsíce byly krušné, ale jeho urputná povaha mu nedovolila skončit, a to bylo dobře. Hned následující měsíc nejen prodal svou první nemovitost, ale prodal jich tolik, že se stal nejlepším makléřem měsíce. Úspěch pokračoval, a přestože se Viktor na realitním trhu pohyboval půl roku, dostal se do TOP 10 nejlepších českých makléřů za rok 2007.

O rok později začal školit realitní makléře z celé ČR a stal se ředitelem královehradecké pobočky M&M reality holding, a.s. Ještě v témže roce se stihl stát oblastním manažerem pro východní Čechy. Na této pozici působil až do prosince 2010. S tehdejším kolegou Tomášem Milským měli vizi o vlastní realitní kanceláři, kterou v únoru následujícího roku přetavil ve skutečnost jménem PINK REALITY, s.r.o. Do roku 2014 se jim podařilo vybudovat stabilní společnost s osmi pobočkami téměř po celých východních Čechách, moderní centrálou, vlastním call centrem, hypotečním centrem, školícím střediskem a stabilním týmem čítajícím cca 40 makléřů.

V roce 2014 se Viktor Ornst po dlouhém sledování světových trendů v prodeji realit rozhodl, že se zase posune o kousek dál a kromě klasického obchodu se bude věnovat i progresivnímu internetovému segmentu. A tak světlo světa spatřila unikátní internetová služba iRealitka.cz, která českým zákazníkům přináší úplně nové možnosti při prodeji nemovitostí i podstatně výhodnější cenové podmínky.

Po studiu na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně se ihned začal věnovat advokacii. Praxi advokátního koncipienta získal u známé královehradecké advokátní kanceláře Koubík, Pánková. Od roku 1999 působil jako samostatný advokát. V roce 2013 se svým kolegou JUDr. Pavlem Staňkem založil společnou právní kancelář Legalcom advokátní kancelář s.r.o. Společnost se vedle dalších právních disciplín specializuje na problematiku právních vztahů k nemovitostem při realizaci nemovitostních transakcí a investičních projektů ve výstavbě. Pro skvělé reference je vyhledávaným právním partnerem pro řadu významných realitních kanceláří a developerů, jimž zajišťuje komplexní právní služby při přípravě smluvní dokumentace. Mgr. Libor Zbořil se dále zaměřuje na obchodní právo, sportovní právo a trestní právo (zejména obhajoby související s podnikatelskými a ekonomickými aktivitami).

Je členem Sboru rozhodců u Fotbalové asociace České republiky, dále jako ad hoc rozhodce zapsaný v seznamu rozhodců vedené Ministerstvem spravedlnosti České republiky (č. osv. 511). U České advokátní komory v Praze je evidován pod číslem 4924.

Již od roku 1996 se věnuje obchodu v oblasti finančních služeb. Nejprve jako finanční poradce pro americkou pojišťovnu Amcico AIG Life, kde strávil více jak 10 let. Zde zdokonalil své obchodní dovednosti a postupně se zařadil mezi nejlepší obchodníky dané společnosti. Stal se členem prestižního Top Clubu a Leaders Clubu, kde se soustřeďují nejlepší obchodníci z celé České republiky a účastnil se mnoha zahraničních konferencí, kde získal nemalé zkušenosti jak v oboru financí, tak i ve vedení týmů obchodníků. Po dokončení studia na vysoké škole se rozhodl své letité zkušenosti uplatnit efektivněji.

V roce 2006 založil se svým kolegou finanční společnost J & M FINANCE s.r.o., se kterou dále rozšiřuje svoji působnost, a to v oblasti komplexního finančního poradenství. V roce 2010 vstoupil do společnosti Fincentrum a.s., kde se ihned zaměřil na budování týmu, rozšiřování svých obchodních a manažerských dovedností a zlepšování kvality služeb ve finančním poradenství. Je řádně registrován u ČNB na pozici PPZ. V roce 2012 se spolupodílel na vývoji softwaru se zaměřením na zjednodušení služeb při poskytování hypotečních úvěrů pro realitní kanceláře, který nyní využívá již více jak 70 realitních kanceláří z celé ČR.

Ve společnosti Fincentrum a.s. nyní zastává pozici regionálního ředitele a zároveň je finančním garantem iRealitka.cz. Je to cesta, která ho naplňuje, protože zde nachází prostor pro poskytování kvalitních služeb a svůj osobní i profesní rozvoj.


Provozovatel:

info@irealitka.cz
www.irealitka.cz
Tel: +420 605 115 700


TOP Invest Profi, s.r.o.
Butoves 60/7
506 01 Jičín
IČ: 28816765
DIČ: CZ28816765

QR kód internetové realitní kanceláře iRealitka.cz.

Začněte prodávat

Registrujte se a prodejte svou nemovitost chytře s iRealitkou.

Začněte prodávat